Parça Üreticileri ve Markaları

Dünya ve Türkiye'de parça üretimi imalatı yapan oto yedek parça üretici firmaları, oto yedek parça markaları ve araç yedek parça ürünleri hakkında genel bilgilendirme yapılmaktadır.

Popüler Markalar

404 firması ve ürünleri

404

Genelde yapıştırıcı, özelde japon ismini cyanoacylate tipi ile markalaştıran ve ilkleri getiren 404 Kimya, Plastik-çelik tipi epoxy yapıştırıcı ve sıvı contayı endüstriye, özellikle otomotiv ve hırdavat sektörüne ilk tanıştıran kuruluştur.


777 firması ve ürünleri

777

777 oto yedek parça üreticisidir. 777 marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
777

ABA firması ve ürünleri

ABA

A.B.A. Automotive 1982 yılında kurulmuştur. Plastik enjeksiyon faaliyetleriyle jant kapağı, küllük ve yan parçalıklar gibi ürünler üretmişler daha sonra 2002'den itibaren gergi rulmanları üretmeye başlamışlardır. Dünya Automotive kardeş firmaları olarak kurulmuştur ve Almanya, İspanya, Çin ve Fransa'dan parça ithalatı yapmaktadır.

ACDELCO firması ve ürünleri

ACDELCO

ACDELCO oto yedek parça üreticisidir. ACDELCO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ACDelco otomotiv yedek parça tedarikçisidir. ürün portföyü birçok oto yedek parçalarını kapsar. ürün yelpazesinde a, buji , yağ filtresi , hava filtresi, cam sileceği, fren disk, balata ve kampana olduğu gibi aynı zamanda alternatör, radyatör, şasi ve ısıtma / soğutma bileşenlerinin tamir parçaları bulunur. AcDelco ve Apetech markası ürünleri aynıdır. Tedarikçi firma AcDelco veya Apetech kutuları ile ürünü tedarik etmektedir.

ACROLCAR firması ve ürünleri

ACROLCAR

ACROLCAR oto yedek parça üreticisidir. ACROLCAR marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
1972 yılından beri italyada faaliyet gösteren firma; bilye dolaşım güç pencere düzenleyiciler, kitleri üretimi hareket Otomotiv piyasadaki değişikliklere yanıt geliştirmek ve gelişmeye devam etmiştir. AcRolcar şu anda 2.400 farklı güç pencere düzenleyiciler, yanı sıra manuel pencere regülatörleri üretmektedir. Aynı zamanda kapı kilitleri, tekerlek kutuları, radyatör üretimi yapmaktadır.

AIRTEX firması ve ürünleri

AIRTEX

AIRTEX 80 yılı aşkın bir süredir ABD' de otomotiv yedek parça üreticiliği yapmaktadır. Asıl uzmanlık alanı yakıt pompalarıdır ve araba, kamyon, filo ve özel araçlar için elektrikli ve mekanik yakıt pompaları üretir.

AISİN firması ve ürünleri

AISİN

AISIN 2004 yılından itibaren Tuzla'da faaliyet gösteren Japon sermayeli bir firmadır. Otomotiv yan sanayisi için kapı çerçevesi, kapı kolu, kapı kilidi, kapı menteşesi, sunshade, emniyet kemeri sensörü gibi parçaların üretimini yapar. ISO 16946 ve ISO 14001 belgelerine sahiptir.

AJUSA firması ve ürünleri

AJUSA

AJUSA 1972 yılında kurulmuş İspanya menşeili bir firmadır.Amerika, Brezilya, Rusya ve Meksika' da şubeleri vardır. Başlıca ürünleri conta setleri, kapak contası, başlı cıvata, eksantrik mili, hidrolik kaldırıcılar, turbo bileşenleri, fiber conta, ve benzeridir.

AKA firması ve ürünleri

AKA

AKA oto yedek parça üreticisidir. AKA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Kalıp üretim, Pres, Kaynak, Kataforez ve Montaj proseslerini tek çatı altında toplayabilen global anlamda ender sanayi kuruluşları arasında yer alan AKA Otomotiv, güvenlik seviyesi yüksek metal parçalar ve mekanizmalar üretmektedir.

AKKARDAN firması ve ürünleri

AKKARDAN

AKKARDAN 30 yılı aşkın süredir Ford Otosan, Mercedes-Benz Türk, Otokar, Otoyol ( Iveco), BMC gibi hafif ve ağır araç üreticilerine kardan mili ve direksiyon şaftları üretmektedir. Ford ve Toyota için otomobil ve pick-up'larda kullanılan tekerlek mili ve poyra imalatı da yapar. İş makinaları için adaptör flanşı ve çatalı gibi ürünler de sevk eder.

AKMETAL firması ve ürünleri

AKMETAL

AKMETAL oto yedek parça üreticisidir. AKMETAL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Tofaş marka otomobillerin yedek parça imaltını yapan Pendik/İstanbul adresind eyer alan yedek parça üreticisi firmadır.

AKRON firması ve ürünleri

AKRON

AKRON oto yedek parça üreticisidir.  AKRON, İtalyan menşeili markanın fren diskleri, fren balataları vb. ürünleri vardır. AKRON marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.


AKROS firması ve ürünleri

AKROS

AKROS oto yedek parça üreticisidir. AKROS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
AKROS

ALBAGA firması ve ürünleri

ALBAGA

ALBAGA 2007 yılında faaliyete başlamış, İstanbul'da üretim yapan bir yedek parça firmasıdır. İtalyan Metelli firmasının Türkie distribütörlüğünü yapan firma bu sayede subap gaydı, subap bagası, hidrollik subap fincanları, subap ayar şimlerinin tedarikini sağlar.

ALCON firması ve ürünleri

ALCON

ALCON oto yedek parça üreticisidir. ALCON marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ALCON

ALFA firması ve ürünleri

ALFA

ALFA oto yedek parça üreticisidir. ALFA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

ALKAR firması ve ürünleri

ALKAR

ALKAR

ALLES firması ve ürünleri

ALLES


ALPER firması ve ürünleri

ALPER

ALPER oto yedek parça üreticisidir. ALPER marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
1983 yılında otomotiv yedek parça sektöründe hizmet vermek üzere Durmuş Alper tarafından İzmir 1.Sanayi Sitesinde kurulan firma, 1990 yılında yeniden yapılandırmaya giderek Anonim Şirket şeklinde kurumsallaşarak faaliyetlerine devam etmektedir.

ALREA firması ve ürünleri

ALREA

ALREA Tayvan meşeili oto yedek parça üreticisi bir markadır. Alrea yedek parçalarını parcafilosu.com.tr'den garantili ve uygun ödeme koşullarıyla satın alabilirsiniz.

ALT firması ve ürünleri

ALT

A-L-T Otomotiv İzmir'de faaliyet gösteren bir firmadır. ALT marka üretimi yedek parçalarını  parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.


AMC firması ve ürünleri

AMC

AMC Mühendislik ve Otomotiv Kocaeli'de faaliyet gösteren; araç satışından önceki yasal süreçleri, gerekli test, dokümantasyon ve danışmanlık konularında hizmet veren bir firmadır. Yedek parça ürünlerinden bazıları şunlardır: araç ön takım (rot, rot başı, rotil vb.)frenli/frensiz torsiyon dingilleri, hafif römork parçaları, kaplinler, kasa kilitleri, makas aksamı, destek ayakları, römork jant ve lastikleri, ayarlı çeki oku, dolaylı görüş cihazları, yolcu koltukları, engelli tertibatları...

AML firması ve ürünleri

AML


ANKA firması ve ürünleri

ANKA

ANKA, Ankara Etimesgut'ta faaliyete başlayan Anka Otomotiv ve Danışmanlık her türlü araca Sunroof tamiri ve entegresi yapmaktadır. Webasto şirketi ile anlaşmalıdır. Ürünleri park sensörü, uzaktan kumanda, oto alarm sistemleri, sunroof, boya koruma ve benzeridir.

AP firması ve ürünleri

AP


APALI firması ve ürünleri

APALI

APALI oto yedek parça üreticisidir. APALI marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
AYK gelişmiş, üstün özelliklere sahip CNC makineleri, diğer ekipmanları ve alanında deneyimli personelleri ile 1500 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır. Öncelikli olarak TOFAŞ, RENAULT, FORD, BMC, NISSAN, HYUNDAI, KIA, MAZDA, MITSUBISHI, TOYOTA markaları ile hizmet sunmaktadır

APETECH firması ve ürünleri

APETECH

APETECH oto yedek parça üreticisidir. APETECH marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Apetech otomotiv yedek parça tedarikçisidir. ürün portföyü bakım parçalarını kapsar. ürün yelpazesinde a, buji , yağ filtresi , hava filtresi, cam sileceği, fren disk, balata ve kampana olduğu gibi aynı zamanda alternatör, radyatör, şasi ve ısıtma / soğutma bileşenlerinin tamir parçaları bulunur. AcDelco ve Apetech markası ürünleri aynıdır. Tedarikçi firma AcDelco veya Apetech kutuları ile ürünü tedarik etmektedir.

APRES firması ve ürünleri

APRES

APRES oto yedek parça üreticisidir. APRES marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
APRES

ASAHI firması ve ürünleri

ASAHI

ASAHI

ASLANTAŞ firması ve ürünleri

ASLANTAŞ

ASLANTAŞ oto yedek parça üreticisidir. ASLANTAŞ marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Otomobil benzin yakıt şamandırası imal eden firmanın merkezi İstanul Kartal 'da bulunmaktadır.

ASPART firması ve ürünleri

ASPART

ASPART oto yedek parça üreticisidir. ASPART marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

ATE firması ve ürünleri

ATE

ATE oto yedek parça üreticisidir. ATE marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Fren balatası ve türevlerini üreten firmanın merkezi Almanya'da bulunmaktadır.

ATIK firması ve ürünleri

ATIK

ATIK oto yedek parça üreticisidir. ATIK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ATİK OTOMOTİV 1992 Yılında Ankara-Ostim Organize Sanayii Sitesinde başlamış olup şuan, çorum-Sungurlu organize sanayii sitesinde 4500 m2 alanda devam etmektedir. Yan sanayi otomotiv yedek parçaları üretmektedir.

AURA firması ve ürünleri

AURA

AURA oto yedek parça üreticisidir. AURA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
AURA

AUTO firması ve ürünleri

AUTO

AUTO oto yedek parça üreticisidir. AUTO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
AUTOPARCT

AUTOTOP firması ve ürünleri

AUTOTOP

AUTOTOP oto yedek parça üreticisidir. AUTOTOP marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Hyndai ve kia markalı araçalara ağırlıklı olarak parça üretmektedir.

AVA firması ve ürünleri

AVA

AVA oto yedek parça üreticisidir. AVA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Almanya da kurulu olan firma araç radyatörü üretmektedir.

AYBAY firması ve ürünleri

AYBAY

AYBAY Otomotiv 1946 yılında Trabzon'da kuruldu. Chrysler, Plymouth, Fargo gibi markaların mümessilliğini yaptı. 1949'dan itibaren İstanbul'da yedek parça sektörüne giren firma 30 yıldır devirdaim pompaları üretmeye başlamıştır.

AYD firması ve ürünleri

AYD

AYD oto yedek parça üreticisidir. AYD marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Direksiyon ve süspansiyon üreticisi olarak 1975 yılında kurulan firma; Rotil, Merkezi çubuk, çekme kolu, Rot, Parça Salıncak, Tamir Takımı, Rotbaşı, Wishbone, Sabitleyici, Idler Kol, V Bar, Rotmili ve Burçları üretimi yapmaktadır.

AYFAR firması ve ürünleri

AYFAR

AYFAR oto yedek parça üreticisidir. AYFAR marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
AYFAR, İstanbul'da 1993 yılında kurulmuş tüm üretim aşamalarını kendi bünyesinde gerçekleştiren bir firmadır. Aydınlatma gereçleri üreten firmanın ürünleri far, far camı, stop-sinyal sis lamba çeşitleri, stop camı ve benzeridir.

AYHAN firması ve ürünleri

AYHAN

AYHAN oto yedek parça üreticisidir. AYHAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
AYHAN PLASTİK

BALLY firması ve ürünleri

BALLY

BALLY oto yedek parça üreticisidir. BALLY marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
BALLY

BALO firması ve ürünleri

BALO

BALO oto yedek parça üreticisidir. BALO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
BALO

BANDO firması ve ürünleri

BANDO

BANDO KAYIS

BARAN firması ve ürünleri

BARAN

BARAN oto yedek parça üreticisidir. BARAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
1994 yılında Baran Plastik adı ile kurulan firmamız enjeksiyon kalıp imalatı olmak üzere elektrik, beyaz eşya,inşaat,kozmetik ve oto parça,krom aksesuar imalatı gibi çok çeşitli alanlarda hizmet vermiştir.

BARCHA firması ve ürünleri

BARCHA

BARCHA oto yedek parça üreticisidir. BARCHA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Avrupa'nın lider araçları olan Volkswagen-Audi-Skoda-Sead gibi marka araçların yedek parça satışını yapmakta olan firma İstanbul İkitelli Organize Sanayi bölgesinde hizmet vermektedir.

BEHR firması ve ürünleri

BEHR

MAHLE BEHR, 1905 yılında kurulan Alman firmasıdır. Motor soğutma ve klima malzemeleri üreten önde gelen firmalardan biri olan Behr'in başlıca ürünleri şunlardır: radyatör, fan, kalorifer motoru, kalorifer radyatörü, klima radyatörü, soğutma elektrik aksamı, müşür, termostat, devirdaim vb.

BEMOT firması ve ürünleri

BEMOT

BEMOT oto yedek parça üreticisidir. BEMOT marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Ağırlıklı olarak Fıat, Renault, Dacia ve Peugeot araç grupları için plastik ve metal yedek parça üretimi yapan firma İstanbul 'da faaliyet göstermektedir.

BENDİX firması ve ürünleri

BENDİX

BENDIX, 1869'da kurulan Westinghouse Air Brake Company şirketi ve 1927 yılında kurulan Bendix Corporation şirketinin birleşmesiyle günümüze gelen Bendix şirketi, üretim tesisleri Meksika'da olan, ürünleri arasında kamyon, traktör, römork, otobüs ve diğer ticari araçlar için güvenlik sistemleri, ABS, ESP, hava fren şarjları, subaplar, hava disk frenleri, fren gevşeklik ayarlayıcıları olan Kuzey Amerika'nın öncü firmalarından biridir.

BENZOIL firması ve ürünleri

BENZOIL


BERU firması ve ürünleri

BERU

BERU, 1912 yılında kurulan bir Alman firması olan Beru, dünyanın önde gelen otomobil üreticileri ve satış sonrası için kaliteli yedek parçalar sağlarlar. 34 ülkede 103 üretim tesisi olan firmanın ürettiği başlıca ürünler; motor ateşleme aksamı, bujiler, buji başlıkları, buji kabloları, distribütör kapakları, sıcaklık ve hız sensörleri, fan sistemi bileşenleri, dizel soğuk başlangıç teknolojisi ve benzeridir.

BESER firması ve ürünleri

BESER

BEŞER A.Ş. 1967 yılında kurulmuş, Türkiye pazarındaki en büyük balata imalatçılarındandır. 650 çeşit disk balata, 1.100 çeşit kampana fren balata imalatı ile büyük bir ürün çeşitliliği sunar. Debriyaj balatası, rulo balata, pabuçlu balata, fren diski ve benzeri ürünleri vardır.

BGF firması ve ürünleri

BGF


BIRLIK firması ve ürünleri

BIRLIK

BIRLIK oto yedek parça üreticisidir. BIRLIK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
BİRLİK

BIRTH firması ve ürünleri

BIRTH

BIRTH oto yedek parça üreticisidir. BIRTH marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Merkezi İtalya 'da yer alan çeşitli markalarda araçlar için, yakıt hortumu, su hortumu , direksiyon ve süspansiyon topları ve farklı yedek parçalar üretemi yapan firma.

BITAPART firması ve ürünleri

BITAPART

BITAPART oto yedek parça üreticisidir. BITAPART marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

BİTRON firması ve ürünleri

BİTRON

BİTRON, İtalya menşeili 1955 yılında kurulan firmanın günümüzde dünyanın birçok yerinde üretim ve satış yerleri bulunmaktadır. BİTRON Turkey 2006 yılında Manisa'da kurulmuştur. Farklı sektörlerde hizmet veren firmanın otomotiv sektörüne ait ürünleri şöyledir; hızlandırıcı pedallar, elektronik kontroller, basınç müşirleri, subaplar, süspansiyon ve direksiyon sistemlerine ait parçalar ve benzeri.

BLM firması ve ürünleri

BLM

BLM oto yedek parça üreticisidir. BLM marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
BLM

BLUEPRINT firması ve ürünleri

BLUEPRINT

BLUEPRINT Kore menşeili araba yedek parça üretimi yapan bir firmadır. BLUEPRINT üretimi birçok araç marka ve modeline uyumlu yedek parçaları parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

BMS firması ve ürünleri

BMS


BMY firması ve ürünleri

BMY


BODUROĞLU firması ve ürünleri

BODUROĞLU

BODUROĞLU oto yedek parça üreticisidir. BODUROĞLU marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
G.B. Metal Rubber, Çalı Sanayi Bölgesinde 4500 m2 kullanım alanlı fabrikasında, Renault, Fiat, Peugeot, Skoda, Opel, VW ve diğer binek araçlara ait titreşim önleyici takoz, körük, burç ve benzeri parçaların üretimini yapıp ulusal ve uluslar arası pazara yine kendi markası olan G.B. Made in TÜRKİYE markası ile sunmaktadır.

BOGE firması ve ürünleri

BOGE

BOGE, 100 yılı aşkın süredir hizmet veren bir Alman firmasıdır. Boge kompresörleri ve basınçlı hava sistemleri tüm dünyada 120'den fazla ülkede müşterilere sunulur. Araç süspansiyon aksamı (amörtisör, kabin amortisörü, motor titreşim amortisörü) firmanın ürünleri arasındadır.

BOR POWER firması ve ürünleri

BOR POWER

BOR POWER oto yedek parça üreticisidir. BOR POWER marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Avusturya merkezli nono teknolji üzerine ürünler çıkaran NNT BORPower firması.

BORFH firması ve ürünleri

BORFH


BORSEHUNG  firması ve ürünleri

BORSEHUNG

BORSEHUNG; Skoda, Volkswagen, Audi ve Seat gruplarına orjinal parça üreten Alman menşeili yedek parça üreticisidir. Arabanıza uygun BORSEHUNG yedek parça fiyatlarını ve garantili ürünlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

BOSCH firması ve ürünleri

BOSCH

BOSCH, temelleri 1886'ya dek uzanan bir Alman firmasıdır. Türkiye'de ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa'ya açmıştır. Birçok sektörde üretim yapan firmanın otomotive dair ürünleri şöyledir; araç elektrik aksamı, araç içi eğlence, navigasyon, motor bileşenleri,sensörler, hibrid teknolojisi, bilimum role, beyin, şalter, buji, meksefe, tevzi makarası, distribütör kapağı, şasi sistemleri ve dahası.

BOUGICORD firması ve ürünleri

BOUGICORD

BOUGICORD oto yedek parça üreticisidir. BOUGICORD marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Ateşleme, kablolama sistemleri üzerine merkezi Fransa 'da bulunan Yedek Parça üreticisidir.

BOZTEKİN firması ve ürünleri

BOZTEKİN

BOZTEKİN oto yedek parça üreticisidir. BOZTEKİN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Otomotiv sektörüne kaporta, saç aksam ve kalıp üretimi yapmaktadır

BP firması ve ürünleri

BP

BP, 1909'da kurulmuş İngiliz firmasıdır. Çok uluslu bir kimlik kazanan şirket, dünyadaki en büyük özel enerji şirketlerinden biridir. Türkiye'de 1957 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlamıştır. Petrol istasyonlarının yanında motor yağları da müşteriye sunulur.

BRAXIS firması ve ürünleri

BRAXIS

BRAXIS

BRC firması ve ürünleri

BRC

BRC oto yedek parça üreticisidir. BRC marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
üretmekte olduğumuz otomotiv yan sanayi ürünleri Volkswagen gurubu ve Japon grubu araçlara kauçuk, metal ve kauçuk-metal bileşimli oto yedek parçalarıdır.

BREMBO firması ve ürünleri

BREMBO

BREMBO, 1061 yılında İtalya Bergamo'da kurulmuştur. Avrupalı, Amerikalı, Japon en prestijli ve özel araçlar için fren diskleri, kaliperler, fren sistemleri, karbon seramik diskler üreten firma bu alanda çok önemli bir yerdedir.

BREMİ firması ve ürünleri

BREMİ

BREMI, Almanya' da kurulmuş, 90 yıla yakın bir süredir hizmet veren firmadır. Motor ateşleme aksamı, bujiler, buji başlıkları, buji kabloları, distribütör kapakları ürünlerinden bazılarıdır.

BROM firması ve ürünleri

BROM

BROM oto yedek parça üreticisidir. BROM marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
BROM

BRUCKE firması ve ürünleri

BRUCKE

BRUCKE oto yedek parça üreticisidir. BRUCKE marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
1939 yılında kurulan firma motor ve şanzıman üretimi yapmaktadır.

BSG firması ve ürünleri

BSG

2000 yılında kurulan BSG, birçok otomobil markası için parça tedarikinde bulunan firmadır. BSG yedek parçalarını parcafilosu.com.tr'den satın alabilirsiniz.

BUGATTİ firması ve ürünleri

BUGATTİ

BUGATTI, 1909 yılında yüksek performanslı otomobiller üretmek için Ettore Bugatti tarafından Fransa'da kuruldu. 1998 yılında Volkswagen grubu isim haklarını satın alarak Bugatti markasıyla yeniden üretime başlamıştır.

BUR PRES firması ve ürünleri

BUR PRES

BUR PRES oto yedek parça üreticisidir. BUR PRES marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
1982 yılında kurulan , otomativ sektöründe sac kaporta ve muhtelif aksesuarların üretiminde hizmet vermiş,halen NOSAB Minareli Çavuş Mh. Dökümcüler Sanayi Sitesinde 1600 m2 kapalı alanda, üretimin ihtiyacına uygun, teknolojik hassas makine-ekipmanlar ile kalıp tasarım-imalatı; pres basımı ve montaj hattında kaliteli üretim ve gelişimiyle birlikte, DESTEK Otomativ A.Ş. ‘ ye yardımcı ekipmanların üretimine devam etmektedir.

BWD firması ve ürünleri

BWD

BWD oto yedek parça üreticisidir. BWD marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
B&W

CABU firması ve ürünleri

CABU

CABU oto yedek parça üreticisidir. CABU marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Kullandığı yüksek teknoloji sayesinde Ford, Opel ve Fiat markalarının yerli yedek parça üretimi ile otomotiv plastik yedek parça imalat   sektörüne  giriş  yapmış  ve ilerleyen  yıllarda  diğer markaların  yedek   parçalarının da   üretimleri  ile ürün yelpazesini  genişletmiş olup günümüzde 100% yerli üretim yapan TÜRK  markası olan  CABU 1982 yılından beri hizmet vermektedir.

CALDİNİ firması ve ürünleri

CALDİNİ

Dünya genelinde 30'dan fazla ülkede ürünlerini pazarlayan Caldini firması, farklı alanlarda üretimde bulunsa da otomotiv alanında da bakım ve onarım setleri üretimleri yapmaktadır. Caldini markasının üretim tesisleri İstanbul Gebze Sanayi bölgesinde bulunmaktadır. Caldini marka yedek parça ve oto bakım ürünlerini parcafilosu.com.tr'den tedarik edebilirsiniz.


CAPAT firması ve ürünleri

CAPAT

CAPAT oto yedek parça üreticisidir. CAPAT marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
CAPAT

CAR firması ve ürünleri

CAR

CAR oto yedek parça üreticisidir. CAR marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.


CAREX firması ve ürünleri

CAREX

CAREX AUTO PARTS, 1979'da kurulan Nefes Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde hizmet veren, Fransa, İtalya, İspanya, Almanya ve Çin'den ithal ürünleri satışa sunan bir firmadır.Aks ve aks taşıyıcılar, amortisörler, ateşleme bobinleri, balatalar, fren silindirleri, karbüratörler, müşür, porya, rotil çeşitleri ürünlerinden bazılarıdır.

CASTELLON firması ve ürünleri

CASTELLON

CASTELLON oto yedek parça üreticisidir. CASTELLON marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Castellon Otomotiv dünyasında büyük otomobil üreticileri için geliştirme ve sistem ve komponentleri üretimi küresel sağlayıcısıdır

CASTROL firması ve ürünleri

CASTROL

CASTROL, 1899 yılında İngiltere'de kuruldu. BP şirketler grubunun bir parçası olan Castrol birçok dalda otomotiv yağları üreten bir markadır. Otomobillerin yanı sıra; motosikletlerde ve uçaklarda da Castrol'un diğer yağlardan üstün deterjan bazlı karışımı kullanılmaktadır. Otomobil hız rekoru 21 kez Castrol yağı kullanılan arabalar tarafından kırıldı.

CAVO firması ve ürünleri

CAVO

CAVO, 1984 yılında kurulmuş yerli bir firmadır. 1987'den çeşitli otomotiv üreticilerinin orijinal parça üretimini yapar. Fiat, Renault, Peugeot, Citroën, Opl Mercedes, BMW, Ford, Toyota, Lada, Lancia markalarına hitap eden ürünleri şöyledir; el fren kolu ve teli, fren hortumu, emniyet kemeri sabitleme parçası, stepne vinç mekanizması, kumanda telleri ( kaput açma, gaz, debriyaj, kilometre gösterge, cam açma kapama telleri).

CERKEZ firması ve ürünleri

CERKEZ

ÇERKEZOĞLU PLASTİK, 1958 yılında kurulmuş, üretim tesisleri Gebze' de olan yerli bir firmadır. Otomobil ve ticari araç stop lambaları, sinyal lambaları, plastik aksamı üretmektedir.

CEY firması ve ürünleri

CEY

CEY parcafilosu’nun belirli bir kalitede olan markalardan oluşturduğu ürün gruplarının genel adıdır. Ürün gruplarında yerli firmaların yurt dışında üretimini yaptırdıkları çeşitli markalarda yer almaktadır. Daha çok Çin ve Tayvan'da üretilen ürünler ağırlıktadır. Ürün grubu içerisinde MGA, BSG, TOPRAN, KALE, WABEN, WUNDER, FUJİ gibi birçok marka yer almaktadır.


CFF firması ve ürünleri

CFF

CFF oto yedek parça üreticisidir. CFF marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
CFF AUTO PARS

CHAMPION firması ve ürünleri

CHAMPION

CHAMPION, 1908 yılında kurulan Amerikan buji markasıdır. Günümüzde Federal-Mogul grubunun bir üyesidir. Motor ateşleme aksamı, bujiler, buji başlıkları, buji kabloları, distribütör kapakları vs. ürünleri arasındadır.

CHOLLY firması ve ürünleri

CHOLLY

CHOLLY oto yedek parça üreticisidir. CHOLLY marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
CHOLLY

CIFAM firması ve ürünleri

CIFAM

CIFAM, 1979 yılında İtalyan menşeili Metelli Group bünyesinde kurulmuştur. Firma fren parçaları ve şanzıman üzerine üretim yapar.Disk fren balatası, fren diski, fren kampanası, fren silindiri, sabit hız mafsalı, tahrik mili ve benzeri firmanın ürünleri arasındadır.

CM AUTO firması ve ürünleri

CM AUTO

CM AUTO oto yedek parça üreticisidir. CM AUTO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
CM AUTO

CONSON firması ve ürünleri

CONSON

CONSON, 1997 yılında kurulan Çin firması şimdi üç binin üzerinde ürün çeşidiyle hizmet vermektedir. Araç paspasları, koltuk kılıfları, iç aksesuarlar (vites topuzu, telefon tutucu, yarış koltuğu vs.) , dış aksesuarlar (kapı aynaları,reflektörler, silecekler ) , alarmlar, park sensörleri, uyarı ışıkları, araba bakım ürünleri bu çeşitlerden bazılarıdır.

CONTITECH firması ve ürünleri

CONTITECH

CONTITECH, kökenleri 1871 yılına dek uzanan Alman Continental şirketinin bünyesinde 1991 yılında kuruldu. ContiTech ürünleri; havalı süspansiyon sistemleri, kompansatörler/bağlantı boruları, esnek kaplamalar, konveyör bantları, diyaframlar, tahrik kayışları, hortumlar, baskı blanketleri, sızdırmazlık sistemleri ve benzeri gibi başlıklarda sıralanır.

COOLTEC firması ve ürünleri

COOLTEC

COOLTEC oto yedek parça üreticisidir. COOLTEC marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

CORDEX firması ve ürünleri

CORDEX

CORDEX oto yedek parça üreticisidir. CORDEX marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
CORDEX

CORTECO firması ve ürünleri

CORTECO

CORTECO, 1887 yılında kurulan Alman Freudenberg Group' un bir üyesidir. Üç konuda uzmanlaşmışlardır: titreşim kontrolü, sızdırmazlık ve filtreleme. On dokuz bine yakın çeşitte yedek parça sağlayan firmanın bazı ürünleri şunlardır; subap keçesi, contalar ve motor kitleri, şasi, fren hortumları, hava filtreleri vb.

CRX firması ve ürünleri

CRX

CRX oto yedek parça üreticisidir. CRX marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
CAREX

CTR firması ve ürünleri

CTR

CTR oto yedek parça üreticisidir. CTR marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

DAIDO firması ve ürünleri

DAIDO

DAIDO oto yedek parça üreticisidir. DAIDO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

DAIKIN firması ve ürünleri

DAIKIN

DAIKIN oto yedek parça üreticisidir. DAIKIN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
DAIKIN

DAIWA firması ve ürünleri

DAIWA

DAIWA oto yedek parça üreticisidir. DAIWA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
DAIWA

DASLAGER firması ve ürünleri

DASLAGER

DAS LAGER Germany, Almanya'da kurulmuş, 60 yıllık tecrübesiyle endüstriyel ve otomotive yönelik rulman üreticisidir. Birçok marka araca uygun tekerlek yatakları, tekerlek setleri, gergi rulmanları üretirler.

DAYCO firması ve ürünleri

DAYCO

DAYCO, İtalya menşeili bir firma olup ABD'de şubesi bulunmaktadır. Triger kayışı, triger kayışı gergi mekanizması, amortisör, kasnak, sürtünme çarkı vb. yedek parçalar üretmektedir.

DEKAR firması ve ürünleri

DEKAR

DEKAR Otomotiv, Bursa'da faaliyet gösteren, yedek parça sektöründe plastik, kauçuk ve sac parçaların üretiminde hizmet veren bir firmadır. Birçok markanın modeline uygun olarak, alternatör kasnağı, debriyaj merkez braketi, devirdaim kasnağı, eksantirik ayar aparatı, fren-debriyaj- gaz pedal lastikleri, hava filtre lastik ve kapakları, marka armaları... gibi çok çeşitte ürün üretmektedirler.

DELPHI firması ve ürünleri

DELPHI

DELPHI Automotive PLC, 1994 yılında İngiltere'de kurulan, dünyanın en büyük otomotiv parça üreticilerindendir. 126 üretim tesisi ve 160 bin çalışanı vardır. Fren sistemi, motor soğutma, dizel sistem, direksiyon ve süspansiyon sistemlerine ait geniş ürün yelpazesi vardır.

DENSO firması ve ürünleri

DENSO

DENSO Otomotiv, 1949 yılından bu yana üretim yapan Japon firmasıdır. Türkiye'de 2002'de üretim tesislerini kurmuştur. Isıtma havalandırma, iklimleme ünitesi (HVAC), motor soğutma modülü (ECM), radyatör, fan, hortum ve boru üretimini Türkiye’nin önemli otomobil üreticileri için gerçekleştirmektedir.

DEPAR firması ve ürünleri

DEPAR

DEPAR oto yedek parça üreticisidir. DEPAR marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
DEPAR

DEPO firması ve ürünleri

DEPO

DEPO Auto Parts şirketi, temelleri 1977 yılında kuruluan Ming Yang şirketine dayanan bir Çin firmasıdır. Türkiye'de bulunan her marka araç için aydınlatma gereçleri; far, far camı, sinyal, stop lambası, stop camı ürünleri bulunabilir.

DERELI firması ve ürünleri

DERELI

DERELI oto yedek parça üreticisidir. DERELI marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
DERELİ PLASTİK

DESPA firması ve ürünleri

DESPA

DESPA Otomotiv, 1990 yılında Bursa'da kurulmuştur. Farklı sektörlerde kullanılmak üzere gazlı amortisör ve bağlantı parçaları imalatı yapar. Üretimin %70'ini ABD, Kanada, Almanya, İsveç, İtalya başta olmak üzere 35 ülkeye ihraç eder.

DJPARTS firması ve ürünleri

DJPARTS

DJPARTS oto yedek parça üreticisidir. DJPARTS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Amatisör, fren parçaları, hidrolik parçalar üretimi yapan İstanbul merkezli firma

DODUCO firması ve ürünleri

DODUCO

DODUCO, 90 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Alman firmasıdır. Birçok şirketin tercih ettiği elektrik kontağı üreticisidir. Buji kabloları, tevzi makaraları, lambda sensörü, krank devir sensörü vb. üretir.

DOGANER firması ve ürünleri

DOGANER

DOGANER oto yedek parça üreticisidir. DOGANER marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

Merkezi, İstanbul Tuzla Orhanlı bölgesinde bulunmaktadır.4500 m2 depo alanı ve 1200 m2 ofis alanı mevcuttur. Başlıca etkinlikleri otomobil bakım ürünlerinin, otomobil aksesuarları ve ev temizlik ürünlerinin ithalatı pazarlaması ve dağıtımını içermektedir.


DOGRU KAUCUK firması ve ürünleri

DOGRU KAUCUK

DOGRU KAUCUK oto yedek parça üreticisidir. DOGRU KAUCUK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
1981 yılında Bursa’da üretime başlayan DOĞRU OTOMOTİV KAUÇUK İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş. kauçuklu ve saçlı, oto yedek parça üretimi yapmaktadır.

DOLZ firması ve ürünleri

DOLZ

DOLZ oto yedek parça üreticisidir. DOLZ marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Dolz, İspanya merkezli üretici firma

DONG SUNG firması ve ürünleri

DONG SUNG

DONG SUNG

DONG YANG firması ve ürünleri

DONG YANG

DONG YANG oto yedek parça üreticisidir. DONG YANG marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
DONG YANG

DORTEL firması ve ürünleri

DORTEL

DORTEL oto yedek parça üreticisidir. DORTEL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Dörtel Otomotiv, Oto kapı kilitleri üzerine üretim yapan Gaziantep merkezli Yerel üretici.

DUOTHERM firması ve ürünleri

DUOTHERM

DUOTHERM oto yedek parça üreticisidir. DUOTHERM marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
DUOTHERM

DURA firması ve ürünleri

DURA

DURA Automotive, 2006 yılında ABD'de kurulmuş, bugün 39 üretim tesisiyle 16 ülkede faaliyetlerine devam etmektedirler. Esnek kontrol halatları ve kumanda kontrol sistemleri konusunda dünyanın lider üreticilerindendir.

DWA firması ve ürünleri

DWA

DWA oto yedek parça üreticisidir. DWA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ADA GROUP 1986 Tarihinde Adapazarı’nda ADA OTO olarak ticari hayatına başlamıştır. Oto elektrik ve yedek parça satışı olarak başlamış olduğu ticari hayatına daha sonra oto mekanik yedek parça, akü ve madeni yağ da ekleyerek otomotiv bakım sektörünün her bölümüne hitap etmeyi amaçlayan, ayrıca bünyesinde bulunan distribitörlükleri yedek parça toptancılarına pazarlama amaçlı bir toptan üstü firma kurarak grup anlayışını oluşturmuştur

DYG firması ve ürünleri

DYG

DYG oto yedek parça üreticisidir. DYG marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

ECEM firması ve ürünleri

ECEM

ECEM oto yedek parça üreticisidir. ECEM marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Kurulduğu ilk günden beri Ford binek ve hafif ticari araçlar için kauçuk ve metal parçaların üretimini yapan fabrikamız takoz, burç, körük gibi diğer kauçuk ve metal parçaları ise kalitesinden ödün vermeden tamamen orijinal kalitesiyle üretmektedir.

ECOFİX firması ve ürünleri

ECOFİX

ECOFİX oto yedek parça üreticisidir. ECOFİX marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
EKO-FİX

EKKO firması ve ürünleri

EKKO

EKKO oto yedek parça üreticisidir. EKKO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
EKKO

EKOKAP firması ve ürünleri

EKOKAP

EKOKAP oto yedek parça üreticisidir. EKOKAP marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
EKOKAP

ELBA firması ve ürünleri

ELBA

ELBA yedek parça fiyatlarına ve çeşitlerine parcafilosu.com.tr'de ulaşabilirsiniz. ELBA oto yedek parça çeşitlerini hemen incelemeye başla.

ELF firması ve ürünleri

ELF

ELF, kökenleri 1939'a dek giden, 1994'te bağımsız bir şirket olmuş, 2000 yılında ise TOTAL petrol şirketi tarafından satın alınmış Fransız firmasıdır. Hidrolik fren yağı, motor yağı ve transmisyon yağları üretir.

ELITCAR firması ve ürünleri

ELITCAR

ELITKAR oto yedek parça üreticisidir. ELITKAR marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ELITKAR

ELO firması ve ürünleri

ELO

ELO oto yedek parça üreticisidir. ELO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ELO

ELRING firması ve ürünleri

ELRING

ELRING, 1879 yılında kurulan Almanya'nın önde gelen yedek parça üreticisidir. Özellikle sızdırmazlık malzemeleri, silindir kapak contası, keçe, lastik contalar, lastik tapalar vb. ürünleri dünyanın birçok yerinde satılır.

ELRİNG firması ve ürünleri

ELRİNG

#STOKMARKAADI# oto yedek parça üreticisidir. #STOKMARKAADI# marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ELRING, 1879 yılında kurulan Almanya'nın önde gelen yedek parça üreticisidir. Özellikle sızdırmazlık malzemeleri, silindir kapak contası, keçe, lastik contalar, lastik tapalar vb. ürünleri dünyanın birçok yerinde satılır.

ELSE firması ve ürünleri

ELSE

ELSE oto yedek parça üreticisidir. ELSE marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
10 yılı aşkın süredir dünyanın birçok ülkesine otomotiv yedek parça konusunda üretim ve tedarik sağlayan çok önemli bir kurumun Türkiye ayağı olarak satış-pazarlama faaliyetlerini yapmaktadır.

ELTA firması ve ürünleri

ELTA

ELTA oto yedek parça üreticisidir. ELTA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ELTA

EMA firması ve ürünleri

EMA

EMA oto yedek parça üreticisidir. EMA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Ateşehir merkezli çeşitli otomotiv yedek parça üretimi yapan firma.

EMIN firması ve ürünleri

EMIN

EMIN oto yedek parça üreticisidir. EMIN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
EMİN

ENG firması ve ürünleri

ENG

ENG Auto Electric Switches, İstanbul'da hizmet veren, kamyon , otobüs, traktör, binek otomobil vb. tüm araçlar için kontrol panelleri, basma düğmeleri, basmalı anahtarlar, yağ basınç şalterleri, sigorta kutuları, sigortalar, röle ve flaşörler vs. üretir.

ENKA firması ve ürünleri

ENKA

ENKA oto yedek parça üreticisidir. ENKA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
1972 Yılında kurulmuş olan ENKA PAZARLAMA bir Enka Şirketler Grubu kuruluşu olup iş makinaları , ağır taşıtlar ile forklift ve endüstriyel ürünler satışı ve satış sonrası servis , yedek parça hizmetleri vermektedir

ENKO firması ve ürünleri

ENKO

ENKO oto yedek parça üreticisidir. ENKO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ENKO FİLTER

ERA firması ve ürünleri

ERA

ERA oto yedek parça üreticisidir. ERA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ERA

ERAYNA firması ve ürünleri

ERAYNA

ERAYNA oto yedek parça üreticisidir. ERAYNA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Firma otomotiv yan sanayinde faaliyet göstermekte olup, çeşitli marka ve modellere iç ve dış dikiz aynaları, cam setleri, ve kapı kolları üretimi yapmaktadır. 

ERBİ firması ve ürünleri

ERBİ

ERBİ oto yedek parça üreticisidir. ERBİ marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Ana üretimi çinko kaplamalı, AISI 304 ve AISI 430 paslanmaz çelik'den üretilen hortum ve boru kelepçeleri oluşan firma Bunun yanı sıra otomotiv ve beyaz eşya sektöründeki ana sanayi fabrikalarına metalden yapılmış bazı özel yedek parçaları da üretmektedir

ERC firması ve ürünleri

ERC

ERC oto yedek parça üreticisidir. ERC marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ERC

ERİCTİC firması ve ürünleri

ERİCTİC

ERİCTİC oto yedek parça üreticisidir. ERİCTİC marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ERİCTİC

ERKA firması ve ürünleri

ERKA

ERKA oto yedek parça üreticisidir. ERKA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Erka yedek parca yedek parçalar uluslararası pazarda Türkiye'nin dış Peugeot Citroen ve Renault markalarının orijinal yedek parçalar, sağlayan ithalatı işinde Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biri olarak bilinen ve faaliyette bulunan tüm firmalara bu parçaları sunmaktadır.

ERKURT firması ve ürünleri

ERKURT

ERKURT oto yedek parça üreticisidir. ERKURT marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Erkurt Holding ve Şirketleri, otomotiv sanayinin bütünsel çözümlere ihtiyaç duyduğu ısı yalıtımı, ses yalıtımı, giydirme parçaları ve CAD CAM uygulamaları alanlarında dünyanın önde gelen otomotiv markalarına hizmet vermektedir.

ERPAR firması ve ürünleri

ERPAR

ERPAR oto yedek parça üreticisidir. ERPAR marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ERPAR

ESER firması ve ürünleri

ESER

ESER oto yedek parça üreticisidir. ESER marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ESER

ESPANA firması ve ürünleri

ESPANA

ESPANA oto yedek parça üreticisidir. ESPANA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ESPANA

ESTAS firması ve ürünleri

ESTAS

ESTAŞ, 1977 yılında kurulmuş Sivas'ta faaliyet gösteren, kam mili üreticisidir. İlk yıllarda yedek parça sektörü için üretim yapmış daha sonra ana sanayi firmalarına da kam mili üretmiş, günümüzde 16 otomotiv araç üreticisine ürünlerini satmaktadır.

ETC firması ve ürünleri

ETC

ETC oto yedek parça üreticisidir. ETC marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ETC

ETS firması ve ürünleri

ETS

ETS, 1986 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Elbir Oto adıyla binek ve hafif ticari araçlar için direksiyon ve süspansiyon parçaları (rotil, rotbaşı, rotmili, askı rotu/Z-rot, salıncak, burçlar ve kauçuk parçalar) üretmektedir. Firmanın bütün binek araç gruplarına ait yaklaşık yedi bin çeşit ürünü bulunmaktadır.

EURO PUMB firması ve ürünleri

EURO PUMB

EURO PUMB Tayvan menşeili yedek parça üreticisidir. Orjinal EURO PUMB oto yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

EUROCELL firması ve ürünleri

EUROCELL

EUROCELL oto yedek parça üreticisidir. EUROCELL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
EUROCELL

EUROFIL firması ve ürünleri

EUROFIL

EUROFIL oto yedek parça üreticisidir. EUROFIL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
EUROFIL

EUROREPAR firması ve ürünleri

EUROREPAR


EXIDE firması ve ürünleri

EXIDE


EYQUEM firması ve ürünleri

EYQUEM

EYQUEM, 1886 yılında kurulan Fransız firmasıdır. 2003 yılında BERU Group'un üyesi olan firma 2012'de Amerikan şirketi Federal Mogul bünyesine girerek faaliyetlerine devam etmektedir. Dünyanın en önemli buji üreticilerindendir.

FACET firması ve ürünleri

FACET

FACET oto yedek parça üreticisidir. FACET marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
FACET

FAE firması ve ürünleri

FAE

FAE, 1952 yılında kurulan İspanyol firmadır. Oto elektrik-elektronik sistemleri alanında üretim yapar. Ürünleri arasında, oksijen sensörü, egsoz gaz basınç sensörü, tekerlek hız sensörü, sıcaklık sensörü, yağ basınç şalteri vb. vardır.

FAG firması ve ürünleri

FAG

FAG, 1883 yılında kurulmuş, 2002 yılında Schaeffler Grubu’na katılımış Alman firmasıdır. Araç pnömatik aksamları, fren merkezleri, debriyaj merkezleri, fren hortumları vb. ürünler üretir.

FALLONE firması ve ürünleri

FALLONE

FALLONE oto yedek parça üreticisidir. FALLONE marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

FALLONE, 1949 yılında kurulmuş İtalyan firmasıdır. Birçok marka araç için yağ pompaları üretmektedir.


FAMELA firması ve ürünleri

FAMELA

Famela otomotiv yedek parça üreticidisir. Famela marka yedek parçaları parcafilosu.com.tr dan uygun fiyat ve cazip taksitler ile satın alabilirsiniz.

FARBA firması ve ürünleri

FARBA

FARBA oto yedek parça üreticisidir. FARBA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
1979 yılında Bayraktarlar Holding bünyesinde kurulan Farba; toplam 30.000 m2 açık, 22.000 m2 kapalı alan, yaklaşık 500 kişilik istihdam sağlayan, ürün geliştiren, son teknoloji ile üretim yapan modern bir tesistir.Farba; Toyota, Renault, Ford, Tofaş, Temsa, Otokar, Karsan gibi Türkiye’de kurulu otomotiv üreticilerinin yanında Daimler/Almanya, Ford/İngiltere, Renault/Fransa, Volkswagen/Almanya gibi firmalara ihracaat yapmaktadır. 

FASE firması ve ürünleri

FASE

FASE, Otomotiv sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Şener Oto' nun oluşturduğu bir markadır. Fase, başta Ford olmak üzere 2500'den fazla ürün çeşitliğiyle kaporta, motor, fren, debriyaj, şanzıman, elektrik, rulman, ısıtma-soğutma gruplarında ürünler sunar.

FAZ firması ve ürünleri

FAZ

FAZ oto yedek parça üreticisidir. FAZ marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

FDR firması ve ürünleri

FDR

FDR

FEBEST firması ve ürünleri

FEBEST

FEBEST oto yedek parça üreticisidir. FEBEST marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.


FEBİ firması ve ürünleri

FEBİ

FEBİ 150 den fazla ülkede faaliyet gösteren oto yedek parça üreticisidir. Febi marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Febi Bilstein, otomobil, ağır vasıta, otobüs, römork ve vanlar (hafif ticari araçlar)  gibi binek ve ticari araç yedek parçaları konusunda bağımsız yenileme pazarında dünya çapındaki üreticilerden ve tedarikçilerden biridir.


FEDERAL MOGUL firması ve ürünleri

FEDERAL MOGUL

FEDERAL MOGUL oto yedek parça üreticisidir. FEDERAL MOGUL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Otomotiv Orijinal ve yedek parçaları sektöründe öncü rol oynayan Federal-Mogul, Türkiye’deki piston, segman ve silindir gömleği üretim tesislerinin de katkısıyla dünya otomotivine lider marka olarak hizmet veriyor.

FEDERAL POWER firması ve ürünleri

FEDERAL POWER

FEDERAL POWER oto yedek parça üreticisidir. FEDERAL POWER marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
 FEDERAL POWER otomotiv yedek parça ürünleri İLKERLER OTOMOTİV' in  kalite garantisi altında orjinal ürün spektlerine uygun üretilmektedir. FEDERAL POWER ürün gamında FP amortisör, FP aks ve aks kafası, FP balata, FP disk, FP süspansiyon, FP devirdaim, FP filtre, FP radyatörürün çeşitleri bulunmaktadır

FERBE firması ve ürünleri

FERBE

FERBE, 1967 yılında kurulmuş Beşer Balatacılık firmasının bünyesinde, otomotiv yan sanayii sürtünme malzemeleri dalında fren ve debriyaj balataları üretimi yapmaya başlamıştır. Disk fren balata, debriyaj balatası, rulo balata, fren balata, pabuçlu balata, fren diski ürünleri arasındadır.

FERODO firması ve ürünleri

FERODO

FERODO, 1897 yılında kurulmuş İngiliz firmasıdır. Fren balataları, fren diskleri, fren hidrolikleri, fren hidrolik yağları, pabuçlar ve maxi kitler, takım balatalar ürünlerinin başlıcalarıdır.

FILTRON firması ve ürünleri

FILTRON


FİL firması ve ürünleri

FİL

FİL oto yedek parça üreticisidir. FİL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

1966 yılında İskenderun'da temelleri atılan Fil Filtre, Türkiye'nin en büyük filtre fabrikası olma özelliğiyle birlikte; genç,dinamik ve atılımcı kişiliğiyle Türkiye'nin gelecek yüzünü oluşturuyor.


FLAME firması ve ürünleri

FLAME

FLAME oto yedek parça üreticisidir. FLAME marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
FLAME

FLENNOR firması ve ürünleri

FLENNOR

FLENNOR, 1935 yılında kurulmuş Alman firmasıdır. Direksiyon ve süspansiyon parçaları, rulman setleri, kızdırma bujileri, silecek bıçakları, yakıt hortumlarıi su pompaları ürettiği ürünler arasındadır.

FOMOCO firması ve ürünleri

FOMOCO

FOMOCO, FORD MOTOR COMPANY, temelleri 1896 yılında Henry Ford'un faaliyetleriyle atılmış, 1903'te kurulmuş Amerikan markasıdır.

FORD OTOSAN firması ve ürünleri

FORD OTOSAN

FORD OTOSAN oto yedek parça üreticisidir. FORD OTOSAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
1928 yılında Vehbi Koç, Ankara da kurduğu Otokoç firması ile Ford Motor Company`nin distribütörlüğünü almış ve 1946 yılında Koç grubu resmen Ford Motor Company`nın Türkiye temsilcilisi olmuştur.

FORM METAL firması ve ürünleri

FORM METAL

FORM METAL oto yedek parça üreticisidir. FORM METAL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

Traktör ve iş makinelerine yönelik soğuk şekillendirilmiş metal parçalar üzerine geniş bir yelpazesi bulunan firma; aynı zamanda taşıma paletleri ve yükseltilmiş döşeme sistemlerinin üretimini de bünyesinde gerçekleştirmektedir.


FORMPART firması ve ürünleri

FORMPART

FORMPART oto yedek parça üreticisidir. FORMPART marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

FPROFİL firması ve ürünleri

FPROFİL

FPROFİL oto yedek parça üreticisidir. FPROFİL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
FPROFİL

FRAM firması ve ürünleri

FRAM

FRAM, 1932 yılında kurulmuş, ABD ve Kanada'nın en önemli yağ filtresi üreticilerindendir. Ürünleri otomobil üreticileri tarafından da satın alınan Fram daha çok yedek parça olarak bilinir. Yağ ,hava, yakıt filtreleri, motor yağı analiz kitleri başlıca ürünleridir.

FRENDI firması ve ürünleri

FRENDI


FRENLAS firması ve ürünleri

FRENLAS

FRENLAS oto yedek parça üreticisidir. FRENLAS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

Fren Ana Silindiri, ön- Arka Tekerlek Silindiri, Hidrolik ve Havalı Debriyaj Silindiri, ön ve Arka Kaliper, Servo Diyafram(Westinghouse) Tamir Takımları, Fren ve Toz Lastikleri, O-Ring, Conta ve Tüm Sızdırmazlık Elemanları üretimi yapan firmadır.


FRITECH firması ve ürünleri

FRITECH

FRITECH oto yedek parça üreticisidir. FRITECH marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

Japon, Avrupa ve Kore araçları ve ticari araç ve ağır kamyon Disk fren balataları üreten ve 1994 yılında kurulmuş İTALYA firmasıdır.


FROW firması ve ürünleri

FROW

FROW OTOMOTİV A.Ş., 2008'de İstanbul'da kurulmuş, her marka otomobil yedek parçasının üretim, satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Aks, debriyaj, şanzıman parçaları, süspansiyon, fren,motor,pompa, filtre, rulman vs. gruplarında ürünleriyle yedek parça sektöründe yer alır.

FSB firması ve ürünleri

FSB


FTE firması ve ürünleri

FTE

FTE Automotive, 1943'te Almanya'da kurulmuştur. Dünya çapında 11 üretim tesisi vardır. Şanzıman ve motor bileşenleri, hidrolk debriyajlar, sensörler, hidrolik frenler ürünleri arasındadır.

FUJİ firması ve ürünleri

FUJİ

FUJİ oto yedek parça üreticisidir. FUJİ marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
FUJİ

FUTABA firması ve ürünleri

FUTABA

FUTABA Kore'de üretilen bir oto yedek parça markasıdır. Orjinal FUTABA yedek parçalarını parcafilosu.com.tr'den tedarik edebilirsiniz.

GABRIEL firması ve ürünleri

GABRIEL

GABRIEL oto yedek parça üreticisidir. GABRIEL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

GAMAY firması ve ürünleri

GAMAY

GAMAY oto yedek parça üreticisidir. GAMAY marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
GAMAY AUTOMOTİV

GARRET firması ve ürünleri

GARRET

GARRET oto yedek parça üreticisidir. GARRET marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
GARRETT, 1936 yılında Los Angeles'ta Cliff Garrett tarafından kuruldu. Turbo teknolojisi üzerine çalışan firma zamanla önde gelen araç üreticilerine hizmet vermeye başladı (AUDI, BMW, FIAT, FORD, PEUGEOT, VW gibi ). Turbo şarjör, turbo mikseri, turbo çarkları gibi ürünleri vardır.

GATE firması ve ürünleri

GATE

GATE oto yedek parça üreticisidir. GATE marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
GATE

GATES firması ve ürünleri

GATES

GATES, kökleri 1911 yılında atılan Amerika'da kurulup; Avrupa, Asya, Avustralya ve Orta Doğu'da üretim tesisleri kuran, sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarındandır.Tahrik kayışı, klima kayışı, motor kayışı, fan kayışı gibi ürünlerin yanında koltuk-ayna ayarlayıcı, cam krikosu, emniyet kemeri gerdirici ve benzerini de üretir.

GAYSAN firması ve ürünleri

GAYSAN

GAYSAN Gazlı Amortisör, 25 yıldır sektörde faaliyet gösteren, Mercedes-Benz, MAN, Iveco, Ford, BMC gibi markaların Türkiye'deki üretimlerinde kullandıkları bir orijinal parça üreticisidir. Ürettikleri lift ve block lift amortisörleri birçok sektörde kullanılmaktadır.

GB firması ve ürünleri

GB

GB oto yedek parça üreticisidir. GB marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.


GEMO firması ve ürünleri

GEMO

GEMO oto yedek parça üreticisidir. GEMO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

Esnek miller ve kontrol kabloları uygulama alanları olan Almana tabanlı firma.


GEMŞAFT firması ve ürünleri

GEMŞAFT

GEMŞAFT, 1972 yılında kurulmuş ,İstanbul'da faaliyetlerini sürdüren mil üretim şirketidir. FIAT, FORD, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, VW başya olmak üzere büyük araç üreticilerine yedek parça olarak eksantirik milleri üretir.

GENERAL ELEKTRİK firması ve ürünleri

GENERAL ELEKTRİK

GENERAL ELEKTRİK, birçok teknoloji alanında faaliyet gösteren Amerika merkezli bir kuruluştur. GENERAL ELEKTRİK'in üretim alanında oto yedek parçaları da bulunmaktadır. GENERAL ELEKTRİK oto yedek parçalarını parcafilosu.com.tr'den tedarik edebilirsiniz.

GENMOT firması ve ürünleri

GENMOT

GENMOT 1975 yılında faaliyete başlamış, kısa süre sonra krank mili üretmeye yönelmiştir. Bu alanda hızla gelişen firma 2001 yılında Almanya, Berlin'deki MERCEDES-BENZ firmasının krank mili üretim hattını satın almıştır. Konya'da da tesislerini genişleten firmanın krank milleri başta Amerika, İngiltere olmak üzere; Avrupa, Afrika, Ortadoğu ve Asya ülkelerinden talep görmektedir.

GİS firması ve ürünleri

GİS

GİS oto yedek parça üreticisidir. GİS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
GİS

GK firması ve ürünleri

GK

GK oto yedek parça üreticisidir. GK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
GK

GKN firması ve ürünleri

GKN

GKN, kuruluş tarihi için Sanayi Devrimi'ne dek gidilmesi gereken, 1759 yılında İngiltere'de kurulmuş, çok uluslu otomotiv ve havacılık bileşenleri şirketidir. Otomotiv sektörü için ürettiği güç aktarma bileşenleri 22 ülkede, 56 araç üreticisiyle ortak çalışarak üretim yapar. Firma 1900'lerde bağlantı elemanları (vida, somun, cıvata), miller denince akla gelen ilk firmaydı. Günümüzde güç aktarma sistemleri, silindir gömlekleri, tahrik milleri vb. üzerine üretimlerini sürdürmektedir.

GLASER firması ve ürünleri

GLASER

GLASER, bir Dana Corparation markasıdır ve 40 yılı aşkın süredir sızdırmazlık ürünleri üretir. Firma; silindir kafası contaları, silindir başlı cıvatalar, yağ contaları, subap keçeleri, subap contaları, manifold contaları üretimine İspanya'da devam etmektedir.

GLOBAL firması ve ürünleri

GLOBAL

GLOBAL Otomotiv, 1999 yılında Bursa'da kurulmuş hava fltre körükleri, motor, askı, şanzıman, amotisör takozları, fren hortumları, kapı bagaj fitilleri üreten bir firmadır.

GLYCO firması ve ürünleri

GLYCO

GLYCO, köklü Amerikan şirketi Federal-Mogul markasıdır. Rulman üretimi üzerine odaklanan firmanın ürünleri motor krank yatakları, kepleri, eksantirik yatakları, contaları ve benzerinden oluşup 2500 çeşittir.

GM firması ve ürünleri

GM

GM, General Motors 1908 yılında ABD'de kurulmuş, dünya çapında 250 bin çalışanı olan, en büyük otomobil üreticilerindendir. 2009 yılında tekrar yapılandırılan şirket Cadillac, Chevrolet, Buick ve GMC markalarına odaklanmıştır.

GMB firması ve ürünleri

GMB

GMB günümüzde birçok ülkede (ABD, Kore, Çin, Tayland) üretim tesislerine sahip büyük bir gruptur. Soğutma sistemlerinden motor tahrikine, şanzıman, fren ve süspansiyon parçaları firmanın ürün gamında yer alır.

GNR firması ve ürünleri

GNR

GNR  Tayvan'da üretilen  oto yedek parça üreticisidir. GNR marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.


GOLD firması ve ürünleri

GOLD

GOLD oto yedek parça üreticisidir. GOLD marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

GOMET firması ve ürünleri

GOMET

GOMET, 1975 yılında kurulmuş İtalyan firmasıdır. Günümüzde Huntsman Pigments şirketinin bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

GORDON firması ve ürünleri

GORDON

GORDON oto yedek parça üreticisidir. GORDON marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
GORDON

GOVA firması ve ürünleri

GOVA

GOVA oto yedek parça üreticisidir. GOVA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Gürel Otom. San. Tic. Ltd. Şti. 25 yılı aşkın süredir otomotiv yan sanayi sektöründe hizmet vermektedir. Şirketin başlıca ürünleri;marş motor kömürleri, marş motor yastıkları, marş motor burçları ve örgülü bakır kablo olup tüm ürünlerin markaları tescillidir

GRAF firması ve ürünleri

GRAF

GRAF, 20. yüzyılın başlarında İtalya'da kurulmuş, kısa sürede bilinir bir otomotiv yedek parça üreticisi haline gelmiştir. Sonra Metelli şirketinin bir üyesi olmuştur ve 90'dan fazla ülkeye ürünlerini ulaştırmaktadır. Su devirdaim pompaları, triger kayışları, gergi mekanizmaları vs. ürünleri arasındadır.

GRAP firması ve ürünleri

GRAP


GRAT firması ve ürünleri

GRAT

GRAT oto yedek parça üreticisidir. GRAT marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

GROS firması ve ürünleri

GROS

GROS, 30 yıldır faaliyet gösteren, Bursa'da ürettiği ürünlerle otomotiv sektöründe yer edinmiştir. Fren lastiği grubu (debriyaj, fren, kliper tamir takımları vb.), alt-üst salıncaklar, paspaslar, motor blok su tapaları, titreşim takozları ürün çeşitlerindendir.

GSP firması ve ürünleri

GSP

GSP, 1985 yılında Çin'de kurulmuştur. Günümüzde Çin'de ve Kuzey Amerika'da üretim yapar; Almanya'dan ve ABD'den ürünlerini 120'den fazla ülkeye ulaştırır. Tahrik milleri, körük çeşitleri, tekerlek rulmanları, lastik takozlar üretirler.

GTS firması ve ürünleri

GTS

GTS oto yedek parça üreticisidir. GTS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
GTS

GUA firması ve ürünleri

GUA

GUA oto yedek parça üreticisidir. GUA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Şirket oto yedek parça sektöründe hizmet vermek üzere 2006 yılında Yedpa Ticaret Merkezi'nde Gua Motor Otomotiv Yedek Parça San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak kurulmuştur

GUCLU firması ve ürünleri

GUCLU

GUCLU oto yedek parça üreticisidir. GUCLU marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
GüçLü OTO

GUNES firması ve ürünleri

GUNES

GUNES oto yedek parça üreticisidir. GUNES marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Güneş Motor Supapları A.Ş. , yarım asırdır her türlü benzinli ve dizel araçlara ait supap üretimi yapmaktadır.

GUNSAN firması ve ürünleri

GUNSAN

GÜNSAN Otomotiv, Gebze'de üretim yapmaktadır. Helezon yayları ve viraj denge çubukları üreten firma, Renault, Fiat, Hyundai gibi Türkiye'de üretim yapan firmalara da bu ürünleri sağlamaktadır.

GUVEN firması ve ürünleri

GUVEN

GUVEN oto yedek parça üreticisidir. GUVEN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
GüVEN CONTA

GVA firması ve ürünleri

GVA

GVA, 1977 yılında kurulan Oto İsmail Otomotiv'in bir markasıdır. Aydınlatma ve ayna grubundaki ürünleri ile pazarda söz sahibi olmuştur. Dış dikiz aynası, ayna camı, ayna kapağı, far vb. ürünleridir.

HAGUS firması ve ürünleri

HAGUS

HAGUS oto yedek parça üreticisidir. HAGUS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

HAMAK firması ve ürünleri

HAMAK

HAMAK oto yedek parça üreticisidir. HAMAK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
HAMAK

HANHART firması ve ürünleri

HANHART

HANHART oto yedek parça üreticisidir. HANHART marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
HANHART

HAO-GUO firması ve ürünleri

HAO-GUO

HAO-GUO oto yedek parça üreticisidir. HAO-GUO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
HAO-GUO

HATTAT firması ve ürünleri

HATTAT

HATTAT Holding'in otomotiv ve endüstri sektöründeki şirketi olan HEMA, 1971 yılında dişli pompa üretmek amacıyla Tekirdağ'da kurulmuştur. HEMA Otomotiv, 1992 yılında Continental TEVES, şimdiki adıyla Continental Automotive Systems lisansının alınmasının ardından 1996 yılında Hema Endüstri A.Ş bünyesinde Fren Fabrikası olarak faaliyete geçmiştir. Firmanın ürünleri arasında ön fren kaliperi, arka kampana fren, servo booster fren, çeşitli silindirler vb. vardır.

HELLA firması ve ürünleri

HELLA

HELLA, 1899 yılında kurulan Alman firmasıdır. HELLA Grubu 2013/2014 yılında dünyanın ilk 50 otomobil üreticisi ve ilk 100 büyük Alman şirketi arasına girmiştir. Araç üretiminin yanı sıra yenilikçi aydınlatma sistemleri,elektronik sistemler de üretir. Far, far camı, sinyal, stop lambası, stop camı, role, müşür, beyin, akü sensörü vs. ürünleri arasındadır.

HELLUX firması ve ürünleri

HELLUX

HELLUX, buji kabloları, ateşleme bobinleri ve sensörleriyle yedek parça sektöründe yer etmiş bir markadır. Buji kabloları Amerika'dan ithal edilip Türkiye'de buji kablo setlerinin montajı yapılır. Yerli, Avrupa, Japon&Kore araçlara uygun 200 tip kablo vardır.

HEMA firması ve ürünleri

HEMA

HEMA, Hattat Holding'in otomotiv ve endüstri sektöründeki şirketidir. HEMA, 1971 yılında dişli pompa üretmek amacıyla Tekirdağ'da kurulmuştur. HEMA Otomotiv, 1992 yılında Continental TEVES, şimdiki adıyla Continental Automotive Systems lisansının alınmasının ardından 1996 yılında Hema Endüstri A.Ş bünyesinde Fren Fabrikası olarak faaliyete geçmiştir. Firmanın ürünleri arasında ön fren kaliperi, arka kampana fren, servo booster fren, çeşitli silindirler vb. vardır.

HENGST firması ve ürünleri

HENGST

HENGST oto yedek parça üreticisidir. HENGST marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
HENGST

HENKEL firması ve ürünleri

HENKEL

HENKEL oto yedek parça üreticisidir. HENKEL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

HEPU firması ve ürünleri

HEPU

HEPU oto yedek parça üreticisidir. HEPU marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
HEPU

HERI firması ve ürünleri

HERI

HERİ, Heri Rocker Arm olarak 1986 yılında Çin'de kurulmuştur. Şirketin bir parçası olan Heri Automotive, tahrik aksları, tahrik milleri, sabit hızlı kardan mafsalları üreterek dünyanın birçok yerinde satış yapmaktadır.

HERTH+BUSS firması ve ürünleri

HERTH+BUSS

HERTH+BUSS

HITEC firması ve ürünleri

HITEC

HITEC oto yedek parça üreticisidir. HITEC marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
HITEC

HİLEKS firması ve ürünleri

HİLEKS

HİLEKS oto yedek parça üreticisidir. HİLEKS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
HİLEKS

HKT firması ve ürünleri

HKT

HKT oto yedek parça üreticisidir. HKT marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
HKT

HMC firması ve ürünleri

HMC

HMC, Hyundai Motor Company 1967 yılında Kore'de kurulan çok uluslu otomotiv firmasıdır. Firma faaliyetlerine araba montajı ile başlayıp ilk Güney Kore halk arabasını üreterek satışa başlamıştır. Yıllar içinde yeni modeller ve motorlarla birçok ülkede tanınır hale geldi.

HMPX firması ve ürünleri

HMPX

HMPX

HORTUMSAN firması ve ürünleri

HORTUMSAN

HORTUMSAN oto yedek parça üreticisidir. HORTUMSAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

Hidrolik Hortumlar, Endüstriyel Yapıştırıcılar,Teknik Hırdavat, İş Eldivenleri, Kar Zincirleri ve Lastik Kaldırma Ekipmanları ürün gruplarına ait kalitesiyle tanınan markaların Türkiye distribütörlüğünü ve direkt ithalatını gerçekleştirmektedir.


HUTCHINSON firması ve ürünleri

HUTCHINSON

HUTCHINSON, 1853 yılında kurulmuş Fransız şirketidir. 1890'da bisiklet lastiği üretimiyle başlayan faaliyetleri, günümüzde 25 ülkede 30 bin çalışanıyla devam etmektedir. Otomotiv sektöründeki hizmetleri, titreşim önleyici sistemler (kütle sönümleyici), contalar, sıvı transfer sistemleri (klima, radyatör hortumları) geliştirmek üzerinedir.

HÜCO firması ve ürünleri

HÜCO

HUECO, 1980 yılında Almanya'da kurulmuş, özellikle Avrupa'da dağıtım ağını genişletmiş, Hindistan'da da üretim tesisleri kurmuş bir firmadır. Son olarak 2012 yılında Japon otomotiv firması Hitachi, Hueco'yu satın almıştır. Ateşleme bobini, yakıt pompası rölesi, ateşleme kablosu, fren balatası aşınma göstergesi, su pompaları, tekerlek hız sensörü vb. ürünlerindendir.

IBRAS firması ve ürünleri

IBRAS

İBRAŞ Kauçuk, 1980 yılında kurulmuş Bursa'da çeşitli sektörlere yönelik imalat yapan bir firmadır. Radyatör ve kalorifer hortumları, yakıt hortumları, turbo hortumları, hava filtre hortumları bazı ürünleridir.

ILJIN firması ve ürünleri

ILJIN

ILJIN, 1978 yılında kurulmuş Güney Kore firmasıdır. Dünyanın birçok yerinde üretim ve dağıtım merkezleri vardır. Rulmanlar, süspansiyon ve direksiyon bileşenleri, rot başı, rot başı körükleri, kapı otomatikleri vs. üretir.

IMP firması ve ürünleri

IMP

IMP oto yedek parça üreticisidir. IMP marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
IMP

INA firması ve ürünleri

INA

INA, Schaeffler Grup markası olup 1946 yılında kurulmuş Alman firmasıdır. Birçok yeniliğe imza atmış, dünyanın birçok yerinde üretim ve dağıtım ağına sahip önemli bir markadır. Bilyalı rulmanlar, makaralı rulmanlar, iğneli rulmanlar, mafsal rulmanları ve burçlar, vidalı mil rulmanları, triger set bilyaları, ön aks bilyaları, gergi bilyaları, kayışları başlıca ürünleridir.

INTRA firması ve ürünleri

INTRA

INTRA oto yedek parça üreticisidir. INTRA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

INWELLS firması ve ürünleri

INWELLS

INWELLS oto yedek parça üreticisidir. INWELLS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
INWELLS

IRAUTO firması ve ürünleri

IRAUTO

IRAUTO oto yedek parça üreticisidir. IRAUTO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
IRAUTO

ISAM firması ve ürünleri

ISAM

ISAM oto yedek parça üreticisidir. ISAM marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ISAM

ISKRA firması ve ürünleri

ISKRA

ISKRA oto yedek parça üreticisidir. ISKRA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

ISLER PRES firması ve ürünleri

ISLER PRES

ISLER PRES oto yedek parça üreticisidir. ISLER PRES marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

ISS/NURAL firması ve ürünleri

ISS/NURAL

ISS/NURAL oto yedek parça üreticisidir. ISS/NURAL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ISS/NURAL

ITAQI firması ve ürünleri

ITAQI

ITAQI bir oto yedek parça markasıdır. 

ITAQI yedek parça fiyatlarını ve çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.


İNCİ firması ve ürünleri

İNCİ

İNCİ oto yedek parça üreticisidir. İNCİ marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

İTHAL firması ve ürünleri

İTHAL

İTHAL oto yedek parça üreticisidir. İTHAL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
İthal yedek parça, üretimi yurt dışında yapılan, belirli bir marka altında ithal edilen yedek parçalardır. Orjinal yedek parçalara göre fiyatları daha uygun olduğu için fiyat tercihi öncelikli olan otomobil kullanıcılarının ilk tercihlerindendir.

J.DEUS firması ve ürünleri

J.DEUS

J.DEUS oto yedek parça üreticisidir. J.DEUS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

J.DEUS, 100 yılı aşkın süredir faaliyette olan üretim tesisleri Portekiz'de olan bir firmadır. Otomobil üreticileri için intercooler imalatı yapan firmann diğer ürünleri; radyatörler, ısıtıcılar, kondansatörler, soğutma fanları vb.dir


JAPAN PARTS firması ve ürünleri

JAPAN PARTS

JAPAN PARTS otomotiv sektöründe araçlara parça imalatı yapan üretici firmalardan dır. JAPAN PARTS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.


JCC firması ve ürünleri

JCC

JCC oto yedek parça üreticisidir. JCC marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
JCC

JKP firması ve ürünleri

JKP

JKP Çin menşeili oto yedek parça üreticisi firmadır. JKP yedek parçalarını uygun fiyat ve garanti seçenekleriyle parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

JPGRUP firması ve ürünleri

JPGRUP

JPGRUP bir oto yedek parça üreticisi firmadır. 

JPGRUP'un ürettiği oto yedek parçaları parcafilosu.com.tr'den temin edebilirsiniz.


JRB firması ve ürünleri

JRB

JRB oto yedek parça üreticisidir. JRB marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
JRB

JURID firması ve ürünleri

JURID


JUST firması ve ürünleri

JUST

JUST oto yedek parça üreticisidir. JUST marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
JUST

KALE firması ve ürünleri

KALE

KALE Oto Radyatör A.Ş. 1966 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Motorlu araçlar için motor su soğutma radyatörleri ve ısıtma petekleri üretimiyle başlayan küçük ölçekli üretimleri büyümğş, geniş ürün yelpazesi ile araç üreticilerine de ürün sunmaya başlamıştır. Kale ayrıca; kondenser, intercooler (Hava soğutma radyatörleri), yağ soğutucuları, komple motor soğutma modülleri, HVAC ( Isıtma-Havalandırma ve Klima ) sistemleri, komple klima sistemlerini sunmaktadır.

KAMER firması ve ürünleri

KAMER

KAMER oto yedek parça üreticisidir. KAMER marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
KAMER MAKİNA

KAPİMSAN firması ve ürünleri

KAPİMSAN

KAPİMSAN, 1982 yılında kurulmuş, Bursa'da üretim yapan otomotiv yedek parça kolunda, müşterilerden gelen siparişe göre salıncak üreten ve ürettiği ürünlerin % 80’ini yurt dışı ülkelerindeki müşterilerine ihraç eden bir şirkettir. Diğer ürünleriyse rotil, rot başı, rot mili, denge kolu vb.dir.

KARAYEL firması ve ürünleri

KARAYEL

KARAYEL oto yedek parça üreticisidir. KARAYEL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
1981 yılında KARAYEL Pres Döküm ve Kromaj Sanayi ve Ticaret Koll.Şti. ünvanı adı altında İzmir, Sanayi Sitesi 2828 Sokak No. 43 İzmir adresinde kurulmuş ve otomotiv yan sanayi alanında üretime başlamıştır

KARES firması ve ürünleri

KARES

KARES oto yedek parça üreticisidir. KARES marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
KARES

KAUTEK firması ve ürünleri

KAUTEK

KAUTEK oto yedek parça üreticisidir. KAUTEK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
KAUTEK A.Ş. Otomotiv sektöründe binek ve hafif ticari araç pazarına yönelik kauçuk ve metal ürünleri tedarikçisidir.

KAYA firması ve ürünleri

KAYA

KAYA Otomotiv ve Yedek Parça, 1976-1994 yılları arasında çeşitli araçların servis işlemlerini yaparken, 1994'te Kia yetkili bayiliği almış, ilerleyen yıllarda Hyundai, Toyota, Suzuki ve Piaggio markaalarının da orijinal ve eşdeğer yedek parçalarını müşteriye sunmaya başlamıştır.

KAYABA firması ve ürünleri

KAYABA

KAYABA oto yedek parça üreticisidir. KAYABA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
KYB, 1919 yılında kurulan, merkez ofisi Japonya'da olan, Asya, Amerika ve Avrupa'da 15 üretim tesisi olan köklü şirkettir. Ana ürünleri; şok emiciler, hidrolik direksiyon, hava süspansiyonları, hidrolik pompalar, amortisör, plastik takoz aksamları vs.dir.

KBC firması ve ürünleri

KBC

KBC oto yedek parça üreticisidir. KBC marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

KEEL firması ve ürünleri

KEEL

KEEL oto yedek parça üreticisidir. KEEL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
KEEL

KING firması ve ürünleri

KING

KING oto yedek parça üreticisidir. KING marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
KING

KİP firması ve ürünleri

KİP

KİP oto yedek parça üreticisidir. KİP marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
KİP

KKK firması ve ürünleri

KKK

KKK oto yedek parça üreticisidir. KKK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
KKK

KLEBER firması ve ürünleri

KLEBER

KLEBER, kökleri 1910 yılında kurulan lastik firmasına dayanan Fransız şirketidir. 1981 yılında Michelin firmayı satın almıştır. Kleber yazlık, kışlık, her mevsimlik lastiklerini müşteriye sunar.

KMETAL firması ve ürünleri

KMETAL

KMETAL oto yedek parça üreticisidir. KMETAL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

K-METAL, 2007 yılında Konya'da 'KRANK KASNAKLARI' üretmek amacıyla kurulmuş firmadır. ürün kataloğunda birçok marka ve modele uygun kasnak bulmak mümkündür.


KNK firması ve ürünleri

KNK

KNK oto yedek parça üreticisidir. KNK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
KNK

KNOERİ firması ve ürünleri

KNOERİ

KNOERİ oto yedek parça üreticisidir. KNOERİ marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

1979 yılı kurulan italya firmasdır.Dizel moto bujieri üretimi yapmaktadır.


KOLBEN firması ve ürünleri

KOLBEN

KOLBEN oto yedek parça üreticisidir. KOLBEN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
KOLBENSCHMIDT (KSPG Automotive) köklü Alman firması olan Rheinmetall'in otomotiv sektöründeki şirketidir. Avrupa, Amerika, Japonya, Hindistan ve çin'de 30'dan fazla üretim tesisi vardır. Araç motor aksamı, piston, yatak, eksantirik mili, krank, muhtelif contalar, piston kolu, aktüatörler vb. ürünleri arasındadır.

KONEKS firması ve ürünleri

KONEKS

KONEKS oto yedek parça üreticisidir. KONEKS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

KOYO firması ve ürünleri

KOYO

KOYO oto yedek parça üreticisidir. KOYO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Direksiyon sistemleri, yürüyen aksam parçaları, rulman üretimi yapan Japon yedek parça firmasıdır

KP JAPAN firması ve ürünleri

KP JAPAN

KP JAPAN oto yedek parça üreticisidir. KP JAPAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

KRAFTVOLL firması ve ürünleri

KRAFTVOLL

**KRAFTVOLL, 1986 yılında İstanbul'da kurulan Dinamik Automotive'in markalarından biridir. Fren balata ve diskleri, fren cırcırları, pas sökücü spreyler, motor temizleme spreyleri vs. ürünleri arasındadır.

KRUGER firması ve ürünleri

KRUGER

Kruger otomotiv filtre ürünleri; araç motorlarını korumak, yakıt tüketimini ve dolayısıyla maliyetleri azaltmak için üretilmiştir. Akü ve silecek ürün gruplarında da uzmanlaşmış alt yapısı Türkiye yedek parça pazarında güçlü ve saygın bir marka haline gelmiştir.

KSTAR firması ve ürünleri

KSTAR

KSTAR oto yedek parça üreticisidir. KSTAR marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
KSTAR

KYK firması ve ürünleri

KYK

KYK oto yedek parça üreticisidir. KYK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
KYK

KYOTA firması ve ürünleri

KYOTA

KYOTA Tayvan menşeili oto yedek parça üreticisidir. KYOTA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.


LECOY firması ve ürünleri

LECOY

LECOY, Fransız menşeili marka Lecoy'un bazı ürünleri şöyledir; park freni kablosu, kaporta kablosu, cam temizleme su pompası, cam indirme/kaldırma kiti, manuel şanzıman kablosu vb.dir.

LEMFÖRDER firması ve ürünleri

LEMFÖRDER

LEMFORDER, 1915 yılında kurulmuş büyük Alman şirketi ZF FRIEDRICHSHAFEN'in markalarından biridir. Direksiyon, süspansiyon burç ve mafsalları, fren aksamı, ön/alt takım parçaları, takoz, fişek, kulak yedek parçaları, direksiyon amortisörü ürünlerinden bazılarıdır.

LESJÖFORS firması ve ürünleri

LESJÖFORS

LESJÖFORS oto yedek parça üreticisidir. LESJÖFORS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
LESJÖFORS standart yaylar ve özel yaylar, tel ve şerit bileşenleri üretimi yapan uluslararası tam aralıklı tedarikçisidir

LILY firması ve ürünleri

LILY

LILY oto yedek parça üreticisidir. LILY marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
LILY

LITENS firması ve ürünleri

LITENS

LITENS oto yedek parça üreticisidir. LITENS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
LITENS

LİZARTE firması ve ürünleri

LİZARTE

LIZARTE, 1973 yılında İspanya'da üretime başlamış, direksiyon kremayeri, hidrolik direksiyon pompaları, klima kompresörleri, motor kontrol üniteleri üreterek satışa sunan firmadır.

LKS firması ve ürünleri

LKS

LKS Çin menşeili oto yedek parça üreticisidir. LKS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.


LLE firması ve ürünleri

LLE

LLE oto yedek parça üreticisidir. LLE marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
LLE

LOCTITE firması ve ürünleri

LOCTITE

LOCTİTE, 1953'te ABD'de faaliyete başlamış, 1997'den beri Henkel grubunun bir parçasıdır. Yapıştırıcılar ve sızdırmazlık ürünlerinde uzman olan firmanın ürünleri, sıvı conta, pas sökücüler, koruyucu kimyasallar, radyatör çatlak önleyicler, muhtelif yapıştırıcılar, motor yağı katkıları, zincir yağlayıcı vb.

LÖBRO firması ve ürünleri

LÖBRO

LÖBRO oto yedek parça üreticisidir. LÖBRO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
LöBRO

LPR firması ve ürünleri

LPR

LPR oto yedek parça üreticisidir. LPR marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

1952 yılında İtalya'da kurulmuştur. hidrolik fren sistemi bileşenleri, fren parçaları, sürtünme malzemeleri ve tahrik bileşenlerinin üretimini yapmaktadır.


LUK firması ve ürünleri

LUK

LUK, 1965 yılında Almanya'da kurulmuştur. Yürüyen aksam tedarikçisi olarak adını duyurmuştur. Debriyaj ve süspansiyon grubunda kaliteli ürünleri var. Otomatik şanzıman türbünleri, kavramalar, volanlar, rulmanlar vb. den oluşan çok geniş bir ürün yelpazesi vardır.

LUKOIL firması ve ürünleri

LUKOIL

LUKOIL oto yedek parça üreticisidir. LUKOIL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
LUKOIL

MAGNETI MARELLI firması ve ürünleri

MAGNETI MARELLI

MAGNETI MARELLI İtalya menşeili bir oto yedek parça üreticisidir. MAGNETI MARELLI yedek parça fiyatlarını ve çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

MAHER firması ve ürünleri

MAHER

MAHER, Kore'de üretilen bir oto yedek parça markasıdır. MAHER oto yedek parça fiyatlarını ve MAHER yedek parça çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

MAHLE firması ve ürünleri

MAHLE

MAHLE, 1920 yılında Almanya'da kurulan dünyanın en büyük 30 otomotiv şirketinden birisidir. Piston sistemleri, silindir parçaları, subap sistemleri, hava ve ısı filtreleri üretir. 110 üretim tesisi ve Ar-Ge çalışmalarıyla sektördeki yerini korumaktadır.

MAKO firması ve ürünleri

MAKO

MAKO, 1970 yılında Magneti Marelli ile Koç Holding ortaklığında Bursa'da kurulan firma daha çok yerli araçlarn elektrik aksamı, şarj dinamosu, marş dinamosu, kollektör, marş dişlisi, marş otomatiği, kömür yatağı vb. ürünler üretir.

MANDO firması ve ürünleri

MANDO

MANDO yerli üretim bir oto yedek parça markasıdır. MANDO yedek parça fiyatlarını ve MANDO yedek parça çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

MANN firması ve ürünleri

MANN

MANN Filter Group, 1941 senesinde Almanya'da faaliyet gösterem dünyanın en önemli ve en iyi orjinal filtre üreticisidir. Hava filtreleri, yakıt filtreleri, yağ filtreleri yanında hava kurutucu , radyatör soğutma suyu filtresi, polen filtresi de malları arasındadır.

MAPA firması ve ürünleri

MAPA

MAPA %100 Türk menşeili bir firma olup Ma-Pa Debriyaj markasının üretim tesisleride Türkiyededir. Üretilen debriyaj diskleri, setleri fren balataları, 50'den fazla ülkeye ihraç edilir.

MARAL firması ve ürünleri

MARAL

MARAL oto yedek parça üreticisidir. MARAL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MARAL

MARATON firması ve ürünleri

MARATON

MARATON oto yedek parça üreticisidir. MARATON marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MARATON

MARS firması ve ürünleri

MARS

MARS Otomotiv, 2005 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Aydınlatma ürünleri üretimi yapan firma, stop lambaları, sinyal lambaları, sis ve spot lambaları ve benzerinden oluşan 700'ün üzerinde ürün çeşitliliğine sahiptir.

MASSI firması ve ürünleri

MASSI

MASSI oto yedek parça üreticisidir. MASSI marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MASSI

MASTER firması ve ürünleri

MASTER

MASTER oto yedek parça üreticisidir. MASTER marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MASTER

MATCHING QUALITY firması ve ürünleri

MATCHING QUALITY

MATCHING QUALITY oto yedek parça üreticisidir. MATCHING QUALITY marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

MAURICEL firması ve ürünleri

MAURICEL

MAURICEL oto yedek parça üreticisidir. MAURICEL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

MAYSAN firması ve ürünleri

MAYSAN

MAYSAN oto yedek parça üreticisidir. MAYSAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MAYSAN MANDO, 1969 yılında Maysan olarak kurulup Türkiye'nin ilk AMORTİSÖR üretimi yapan firması oldu. 1997 yılında Güney Kore şirketi Mando ile ortaklık kurdu. Günümüzde otomobil üreticilerine de ürün sağlayan firma önemli oranda ihraç da gerçekleştirir.

MAYSAN MANDO firması ve ürünleri

MAYSAN MANDO

MAYSAN MANDO oto yedek parça üreticisidir. MAYSAN MANDO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MAYSAN MANDO, 1969 yılında Maysan olarak kurulup Türkiye'nin ilk AMORTİSÖR üretimi yapan firması oldu. 1997 yılında Güney Kore şirketi Mando ile ortaklık kurdu. Günümüzde otomobil üreticilerine de ürün sağlayan firma önemli oranda ihraç da gerçekleştirir.

MCAR firması ve ürünleri

MCAR

MCAR oto yedek parça üreticisidir. MCAR marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

MEGA firması ve ürünleri

MEGA

MEGA oto yedek parça üreticisidir. MEGA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MEGA

MEHA firması ve ürünleri

MEHA

MEHA Automotive, faaliyetleri 1997 yılında başlamış Burdoksan şirketinin bir markasıdır. Meha; motor takozu, amortisör takozu, şanzıman takozu, salıncak burcu, torsiyon takozu, aks-direksiyon körüğü, eksoz takozu ve volant üretimi yaparak 2012 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

METELLI firması ve ürünleri

METELLI

METELLI, 1962 yılında İtalya'da faaliyete geçen otomotiv firmasıdır. Zamanla geliştirdiği üretim hattında hidrolik fren ve debriyaj parçaları, motor parçaları, aks milleri, fren balataları ve fren pabuçları üretmeye başladı. Su pompaları üreticisi Graf şirketini de satın alarak ürün aralığını genişletti.

METELLİ firması ve ürünleri

METELLİ

#STOKMARKAADI# oto yedek parça üreticisidir. #STOKMARKAADI# marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
METELLI, 1962 yılında İtalya'da faaliyete geçen otomotiv firmasıdır. Zamanla geliştirdiği üretim hattında hidrolik fren ve debriyaj parçaları, motor parçaları, aks milleri, fren balataları ve fren pabuçları üretmeye başladı. Su pompaları üreticisi Graf şirketini de satın alarak ürün aralığını genişletti.

METSAN firması ve ürünleri

METSAN

METSAN oto yedek parça üreticisidir. METSAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Metsan Yedek Parça faaliyete geçtiği 1986 yılından bu yana otomotiv yedek parça sektöründeki yenilikçi  rolünü sürdürmektedir. Teknolojik gelişmeler doğrultusunda kendini sürekli geliştiren Firmamız 2014 yılında 2700 m2 kapalı 7000 m2 açık olmak üzere toplam 9700 m2 alana sahip yeni fabrikamızda üretimine hız kesmeden devam etmektedir.

METTE firması ve ürünleri

METTE

METTE oto yedek parça üreticisidir. METTE marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Mette Auto Spare Parts Filtre Grubu; Hava, Yağ, Mazot ve Polen Filtreleri üreteen firma İSTANBUL merkezlidir.

MEYLE firması ve ürünleri

MEYLE

MEYLE oto yedek parça üreticisidir. MEYLE marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
 1995 yılından bu yana Wulf Gaertner Autoparts AG, tüm kıtada 120'den fazla ülkede toptan faaliyetleri ile, binek otomobil, kamyonet ve ticari araçlar için onun MEYLE marka üst sınıf kaliteli test yedek parçaların altında üretim ve ticaret yapan firma Almanya'da kurulmuştur.

MGA firması ve ürünleri

MGA

MGA, 1977 yılında Türkiyede'da kurulmuş geniş ürün stokları bulunan yedek parça distribütörüdür. Krank milleri, triger kayışları, fren disk, balata, pabuçları, su pompası, rot, rotbaşı, hava,yağ, filtreleri vb. ürünlere ulaşılabilir.

MIRAGLIO firması ve ürünleri

MIRAGLIO

MIRAGLIO oto yedek parça üreticisidir. MIRAGLIO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MIRAGLIO, 1955 yılında İtalya'da kurulan firma cam kaldırma mekanizmaları, kapı açma kolları, kapı mandalları üretmektedir.

MITA firması ve ürünleri

MITA

MİTA, 1967 yılında faaliyetlerine başlamış, İstanbul'da otomotiv yedek parça üretimine devam etmektedir. Termostatlar, su pompaları, yakıt pompaları, kilitli benzzin depo kapakları, cam krikoları, dış kapı kolları ürün çeşitlerinden bazılarıdır.

MIZRAK firması ve ürünleri

MIZRAK

MIZRAK oto yedek parça üreticisidir. MIZRAK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MIZRAK

MİPSAN firması ve ürünleri

MİPSAN

MİPSAN, İstanbul'da hizmet veren, ürünleri arasında birçok markaya yönelik jant kapakları, rulmanlar, bijon somun kapakları, çamurluk sinyalleri, debriyaj dişlisi, eksantirik kapağı, kapı kolları vs. vardır.

MKS firması ve ürünleri

MKS

MKS PARTS, Meksan Kauçuk, 1977 yılında kurulmuş, otomotiv yedek parça sektörü için imalat yapmaya başlamıştır. %40'ını ihraç ettikleri ürünlerinin bazıları şunlardır; motor takozları, viraj lastiği, salıncak burcu, eksoz lastiği, şanzıman takozu, amortisör toz körüğü, rotilli kol tamir takımı vb.dir.

MOBİL firması ve ürünleri

MOBİL

MOBİL oto yedek parça üreticisidir. MOBİL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Binek, ticari ve endüstriyel yağlar üreten uluslararası firmadır.

MOBİLETRON firması ve ürünleri

MOBİLETRON

MOBİLETRON oto yedek parça üreticisidir. MOBİLETRON marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Elektronik üretiminde bir dünya lideri olarak, Mobiletron otomotiv endüstrisi için bileşenler konusunda uzmanlaşmış ve dünya çapında 100'den fazla ülkeye ihracat, gelişmiş tasarım ve inşaat 1.800 üzerinde üstün kaliteli ürün üreten Tayvan firmasıdır.

MONREO firması ve ürünleri

MONREO

MONREO, İngiltere'de üretilen bir oto yedek parça markasıdır. MONREO yedek parça fiyatları ve MONREO yedek parça çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

MOPAR firması ve ürünleri

MOPAR

Mopar [1] , şu anda Hollanda merkezli otomobil üreticisi Stellantis'e ait olan eski Chrysler Corporation'ın parça, servis ve müşteri hizmetleri bölümüdür . Mopar markası altında Stellantis markaları için birincil OEM aksesuar satıcısı olarak hizmet veriyorlar. İsim, " MO tor" ve " PAR ts" kelimelerinin birleşimidir "Mopar" kelimesi, Chrysler yapımı ürünlerin meraklıları tarafından şirket tarafından üretilen herhangi bir ürüne atıfta bulunmak için bir takma ad olarak da kullanılır.

MOTIVE firması ve ürünleri

MOTIVE

MOTİVE oto yedek parça üreticisidir. MOTİVE marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MOTIVE Components LTD, 1981'den beri İngiltere'de otomotiv motor parçaları tedarik etmektedir. Uygun fiyatlarla parça sunmayı hedefleyen firma contalar, miller, hidrolik kaldırıcılar, pistonlar, piston halkaları vb. ürünleri kısa sürede müşteriye ulaştırır.

MOTİVE firması ve ürünleri

MOTİVE

MOTİVE oto yedek parça üreticisidir. MOTİVE marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MOTIVE Components LTD, 1981'den beri İngiltere'de otomotiv motor parçaları tedarik etmektedir. Uygun fiyatlarla parça sunmayı hedefleyen firma contalar, miller, hidrolik kaldırıcılar, pistonlar, piston halkaları vb. ürünleri kısa sürede müşteriye ulaştırır.

MOTOCAR firması ve ürünleri

MOTOCAR

MOTOCAR otomotiv sektöründe filtre grubu, ateşleme sistemi, elektrik sistemi ve soğutma sistemi parçaları üreten parça tedarikçilerinden dir. Hava filtresi, klima filtresi ve yağ filtrelerinin üretimini yapmaktadır.

MOTOEC firması ve ürünleri

MOTOEC

MOTOEC oto yedek parça üreticisidir. MOTOEC marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MOTOEC

MOTORAD firması ve ürünleri

MOTORAD

MOTORAD oto yedek parça üreticisidir. MOTORAD marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MOTORAD

MOTORCRAFT firması ve ürünleri

MOTORCRAFT

MOTORCRAFT, bir oto yedek parça markasıdır. MOTORCRAFT yedek parça fiyatları ve MOTORCRAFT oto yedek parça çeşitleri Parcafilosu'nda.

MotorSeven firması ve ürünleri

MotorSeven

Motor Seven otomotiv yedek parça tedarikçisidir. Hyundai, Kia, GM Daewoo ve Ssanyong markaları başta olmak üzere birçok markaya oem üretim yapmaktadır.

MOTOTEC firması ve ürünleri

MOTOTEC

MOTOTEC, Çin'de üretilen bir oto yedek parça markasıdır. MOTOTEC yedek parça fiyatları ve MOTOTEC yedek parça çeşitleri parcafilosu.com.tr'de.

MOTRİO/MAİS MUADİL firması ve ürünleri

MOTRİO/MAİS MUADİL

MOTRİO/MAİS MUADİL oto yedek parça üreticisidir. MOTRİO/MAİS MUADİL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MOTRIO

Motul firması ve ürünleri

Motul


MOTUS firması ve ürünleri

MOTUS

MOTUS oto yedek parça üreticisidir. MOTUS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MOTUS

MTA firması ve ürünleri

MTA

MTA oto yedek parça üreticisidir. MTA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MTA

MTK firması ve ürünleri

MTK

MTK, Mutlu Karoseri, 1996 yılında bir atölye kurarak faaliyete başlamış, 2000'den itibaren kurumsallaşmıştır. Araç iç dizaynı ve tasarımı yapan firma zamanla koltuk, klima, yedek parçaları üretmeye başlamışır. Yeni hedefleri MTK markası ile minibüs/otobüs imal etmektir. Firmadan temin edilebilecek ürünler, aksesuar lambalar, cam çeşitleri, döşemelik malzemeler, kaloriferler, klima ekipmanları, lastik çeşitleri vb.dir.

MUTLU firması ve ürünleri

MUTLU

MUTLU oto yedek parça üreticisidir. MUTLU marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
1945 yılında kurulan Mutlu Anonim Şirketi, ithalat ve ihracat ile başladığı ticari faaliyetlerini, 1955 yılında akümülatör üretimi ile güçlendirmiştir. Yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı üretimi sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve en çok tercih edilen marka haline gelmiştir.

MYPART firması ve ürünleri

MYPART

MYPART, Tayvan menşeili oto yedek parça markasıdır. MYPART yedek parça fiyatları ve MYPART yedek parça çeşitleri parcafilosu.com.tr'de

NAGAMA firması ve ürünleri

NAGAMA


NAGARES firması ve ürünleri

NAGARES

NAGARES, 1971 yılında kurulan İspanyol firma, birçok ülkede satış ofisine sahiptir. Motor soğutma, sensörler, iklimlendirme, flaşörler, röleler vb. ürünler sunar.

NAK firması ve ürünleri

NAK

NAK, İtalya'da üretilen bir oto yedek parça markasıdır. NAK oto yedek parça fiyatları ve NAK yedek parça çeşitleri parcafilosu.com.tr'de.

NARİN firması ve ürünleri

NARİN

NARİN oto yedek parça üreticisidir. NARİN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

NARVA firması ve ürünleri

NARVA

NARVA oto yedek parça üreticisidir. NARVA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Almanya Menşeeli firma röle ,flashör ve aksesuarlar üretmektedir.

NB firması ve ürünleri

NB

NB oto yedek parça üreticisidir. NB marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

NB PARçA GmbH 2009 yılında kurulmuştur ve Adelsdorf, Almanya yer almaktadır. Şirketin ana faaliyet alanları yedek parça dağıtım, üretim ve Yenileme dayalı ve mekanik, hidrolik ve pnömatik fren sistemleri tamir gerektiren uygulamalarda kapsamlı bir portföy kapsar.


NDC firması ve ürünleri

NDC

NDC oto yedek parça üreticisidir. NDC marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
NDC

NEO firması ve ürünleri

NEO

NEO oto yedek parça üreticisidir. NEO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
NEO

NEWFILTER firması ve ürünleri

NEWFILTER

NEWFILTER oto yedek parça üreticisidir. NEWFILTER marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
NEWFILTER

NGK firması ve ürünleri

NGK

NGK, 1936 yılında Japonya'da buji üreme amacıyla kuruldu. Hızla büyüyüp dünyanın çeşitli yerlerinde fabrikalar ve şubeler açtı. Her yıl 500 milyondan fazla buji üretmektedir. Yanı sıra ateşleme kabloları, ateşleme bobinleri, kızdırma bujileri, lambda ve sıcaklık sensörleri de üretir.

NİSSENS firması ve ürünleri

NİSSENS

NISSENS, 1921 yılında Danimarka'da kurulan Danimarka, Slovakya ve Çin'de üretim tesisleri olan, 18 ülkede satış temsilcilikleri bulunan bir firmadır. Kondansatörler, kompresörler, kurutucular, ısıtma cihazları, radyatör grubu (klima radyatörü, su radyatörü, kalorifer radyatörü,intercooler radyatörü ), fanlar ürünleri arasındadır.

NPR firması ve ürünleri

NPR

NPR, Nippon Piston Ring şirketi, 1931 yılında Japonya'da kurulmuştur. Piston halkaları, silindir gömlekleri, kam milleri, subap kilbütör kolu, subap iticisi, yakıt enjektör parçaları vb. parçaları birçok büyük otomobil üretici için orijinal parça ve satış sonrası yedek parça olarak üretir.

NPW firması ve ürünleri

NPW

NPW oto yedek parça üreticisidir. NPW marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
NPW

NRF firması ve ürünleri

NRF

NRF oto yedek parça üreticisidir. NRF marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

NRF, araba ve kamyonlar için yedek parça soğutma parçalarının üretimi ve dağıtımı konusunda pazar liderlerinden birisidir.


NSK firması ve ürünleri

NSK

NSK, Nippon Seiko K.K. 1916 yılında Japonya'da kurulmuştur. Günümüzde dünya çapında 60 üretim tesisi ve 30 binden fazla çalışanıyla büyük bir yapıya kavuşmuştur. Bilya yatakları, rulman yatakları, direksiyon&ara milleri, hub ünitesi yatakları, otomatik şanzıman vs. üretir.

NTN firması ve ürünleri

NTN

NTN oto yedek parça üreticisidir. NTN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
NTN

NUREL firması ve ürünleri

NUREL

NUREL oto yedek parça üreticisidir. NUREL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

Otomotiv yedek parça üretimini 1978 yılından beri sürdürmekte olan firma İstanbul merkezlidir.


NURPAR firması ve ürünleri

NURPAR

NURPAR oto yedek parça üreticisidir. NURPAR marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

Firma 199 yılında izmirde oto elektrik yedek parça ve aksesuar çeşitleri satışı üzere faaliyetlerine devam etmektedir.


O.R.S firması ve ürünleri

O.R.S

O.R.S oto yedek parça üreticisidir. O.R.S marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
O.R.S

OCAL firması ve ürünleri

OCAL


ODM firması ve ürünleri

ODM

ODM oto yedek parça üreticisidir. ODM marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ODM oto yedek parça üreticisidir. ODM marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

OES firması ve ürünleri

OES

OES oto yedek parça üreticisidir. OES marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
OES

OKSA firması ve ürünleri

OKSA

OKSA oto yedek parça üreticisidir. OKSA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
OKSA

OMC firması ve ürünleri

OMC

OMC oto yedek parça üreticisidir. OMC marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

ONSAN firması ve ürünleri

ONSAN

ONSAN oto yedek parça üreticisidir. ONSAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ONSAN

ONURI firması ve ürünleri

ONURI

ONURI oto yedek parça üreticisidir. ONURI marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ONURI

OPTIMAL firması ve ürünleri

OPTIMAL

OPTIMAL, 1992 senesinde Almanya'da kurulmuş olan OPTIMAL AG & Co. KG şirketi motorlu taşıtlardaki dingil, fren, ön takım, motor ve diğer ürünler için başarılı yedek parçalar sunmaktadır. Türkiye de dahil olmak üzere şubeleri vardır. ABS sensörler, hidrolik pompalar, gazlı amortisörler, disk fren balataları, fren diskleri, ikaz kontakları, triger kitleri, su pompaları, teker poryaları ve filtreler ürünleri arasındadır.

OPTİMAL firması ve ürünleri

OPTİMAL

#STOKMARKAADI# oto yedek parça üreticisidir. #STOKMARKAADI# marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

1992 senesinde kurulmuş olan OPTIMAL AG & Co. KG şirketi motorlu taşıtlardaki dingil, fren, ön takım, motor ve diğer ürünler için başarılı yedek parçalar sunmaktadır.


ORAN firması ve ürünleri

ORAN

ORAN oto yedek parça üreticisidir. ORAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ORAN

ORANGE firması ve ürünleri

ORANGE

ORANGE oto yedek parça üreticisidir. ORANGE marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ORANGE

ORİS firması ve ürünleri

ORİS

ORİS oto yedek parça üreticisidir. ORİS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ORİS

ORJIN firması ve ürünleri

ORJIN

ORJİN, 1999 yılında üretime başlayan Orjin Automotive, bugün Bursa, Görükle Sanayi bölgesinde üretimine devam etmektedir. Binek ve hafif ticari araçlar için salıncak kolu, rotil, rotbaşı, z- rot, rotmili, vb. süspansiyon ve direksiyon parçaları üretimi ve satışı ile yurtiçi ve yurtdışı yenileme pazarına hizmet vermektedir. Üretiminin %70 ‘i başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, halen 40 farklı ülkeye ihrac edilmektedir. Yurtiçinde de 30 şubesiyle hizmet verir.

ORJINAL firması ve ürünleri

ORJINAL

ORJINAL oto yedek parça ürünleri. ORJINAL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Orjinal yedek parça aracınızın üretiminde kullanılan yedek parçanın kendisidir. Aracı üreten firmalar tarafından diğer parçalar ile uyum, dayanıklılık, standartlara uyum gibi birçok testten geçirilerek kullanıma sunulur. Orjinal yedek parçalar oem (orjinal ürün üreticisi) tarafından üretilirler. Orjinal yedek parçaların kullanım ömürleri yan sanayi yedek parçalara göre genellikle daha uzundur.


ORS firması ve ürünleri

ORS

ORS oto yedek parça üreticisidir. ORS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ORS

OSAKA firması ve ürünleri

OSAKA

OSAKA oto yedek parça üreticisidir. OSAKA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
OSAKA

OSRAM firması ve ürünleri

OSRAM

OSRAM, 1919 yılında kurulan Alman şirkettir. Birçok sektöre yönelik üretim yapan firma, otomotiv sektörü için aydınlatma gereçlerinin ampül grubunu üretir. Far ampülleri, stop ampülleri, sofit ampüller, xenon ampüller vb. ürünler üretir.

OTOCONTA firması ve ürünleri

OTOCONTA

OTO CONTA, 1961 yılında İstanbul'da kurulmuş, yurt dışında da AUTO GASKET adıyla ürünlerini müşteriye ulaştırır. Çok katlı çelik contalari fiber esaslı asbestsiz contalar, siperlikli çelik contalar, keçe aksamı, lastik aksamı, mantar contalar ürün gamında yer alır.

OTOZONE firması ve ürünleri

OTOZONE


OYGARSAN firması ve ürünleri

OYGARSAN

OYGARSAN, 1972 yılında kurulmuş, İstanbul'da faaliyet gösteren yedek parça firmasıdır. Subap fincanları, subap gaydaları, subap bagaları üreten firma özellikle subap fincanları üzerine uzmanlaşmıştır.

OYPİ firması ve ürünleri

OYPİ

OYPİ oto yedek parça üreticisidir. OYPİ marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

OZANIL firması ve ürünleri

OZANIL

OZANIL oto yedek parça üreticisidir. OZANIL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

OZAR firması ve ürünleri

OZAR

ÖZAR Grup 1995 yılında yurtiçi ve yurtdışı ticaret deneyimi olan ortaklarca kurulmuştur. Şirket merkezi İzmir’de bulunmaktadır. Kurulduğu günden itibaren otomotiv dahil olmak üzere çeşitli sektörler için rulman ve yedek parça ithalatı yapmaktadır.

OZGAYD firması ve ürünleri

OZGAYD


OZIS firması ve ürünleri

OZIS

OZIS oto yedek parça üreticisidir. OZIS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

PAGID firması ve ürünleri

PAGID

PAGID oto yedek parça üreticisidir. PAGID marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

PARTSMALL firması ve ürünleri

PARTSMALL

PARTSMALL oto yedek parça üreticisidir. PARTSMALL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
PARTSMALL

PAYEN firması ve ürünleri

PAYEN

PAYEN oto yedek parça üreticisidir. PAYEN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

PBS firması ve ürünleri

PBS

PBS

PENTA firması ve ürünleri

PENTA

PENTA oto yedek parça üreticisidir. PENTA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
PENTA

PETROL OFİS firması ve ürünleri

PETROL OFİS

PETROL OFİS oto yedek parça üreticisidir. PETROL OFİS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
OMV Petrol Ofisi A.Ş., Viyana merkezli OMV grubunun sahip olduğu, petrol ve petrol ürünleri üzerine Türkiye'de ticari faaliyet gösteren anonim şirket.

PHIRA firması ve ürünleri

PHIRA

PHIRA, 1963 yılında İspanya'da kurulmuştur. Tampon, çamurluk, darbe emici tampon, tampon montaj kiti, havalandırma ızgarası, ön kaput, radyatör ızgarası vb. üreterek birçok ülkeye ihraç eder.

PHOTO firması ve ürünleri

PHOTO

PHOTO oto parçaları üreticisidir. PHOTO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

PIERBURG firması ve ürünleri

PIERBURG

PIERBURG oto yedek parça üreticisidir. PIERBURG marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
PIERBURG

PLASTECH firması ve ürünleri

PLASTECH

2012 yılında ticaret hayatına başlayan Plastech yan sanayi otomobil yedek parça üretimi yapmaktadır. PLASTECH marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.  


PLASTIKAP firması ve ürünleri

PLASTIKAP

PLASTİKAP, 1948 yılında kurulmuş, ilk olarak İstanbul'da ev eşyaları sektörü için plastik enjeksiyon parçalar üretmiştir. 1960'larda otomotiv sanayisine plastik teknik parçalar üreten ilk imalatçılardan oldu. Otomotiv montaj hatları için üretilen ürünler; araç lambalarından (stop lambası, sinyal ve plaka lambası, iç aydınlatma, ikaz lambaları) ve araç iç/dış parçalarından (vites kolu, kolçak, el tutamacı, havalandırma menfez ve kontrolları, aynalar, kapı ve pencere açma kolları, kaput ve bagajdaki parçalar vb.) oluşuyor.

PLEKSAN firması ve ürünleri

PLEKSAN

PLEKSAN, 1965 yılında kurulan firma İstanbul'da faaliyet göstermektedir. Otomotiv sektörü için başlıca ürünleri; iç ve dış aydınlatma üniteleri( stop, sinyal, geri vites, tavan lambaları), iç plastik aksamlar(iç açma kolu, kapı cebi, cam açma kolu), dış plastik aksamlar(jant kapağı, panjur, kapı kolu), su tertibatı elemanları (genleşme kavanozu, su fıskiye deposu) olarak sıralanabilir.

PRASCO firması ve ürünleri

PRASCO

PRASCO, 1988 yılında kurulan İtalyan firmasıdır. Hasar parçalarında Avrupa'nın önde gelen şirketlerinden olan firma tampon, çamurluk, motor kaputu, ayna, panjur, aydınlatma vb. ürünler üretir.

PRO TEC firması ve ürünleri

PRO TEC

PRO TEC oto yedek parça üreticisidir. PRO TEC marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Almanya’da yerleşik PROTEC Deutschland GmbH firmasıdır. PROTEC, servis bakım ürünleri üzerine uzmanlaşmış, bu sektöre yenilikleri ile yön veren bir firmadır. Bu kalitesini de almış olduğu uluslararası kalite belgeleri ile (TUV, EN ISO 9001:2000) desteklemiştir.

PROSWITC firması ve ürünleri

PROSWITC

PROSWITC oto yedek parça üreticisidir. PROSWITC marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

PULO firması ve ürünleri

PULO

PULO oto yedek parça üreticisidir. PULO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
PULO

PURFLUX firması ve ürünleri

PURFLUX

PURFLUX, 1956 yılında kurulan Purflux, İtalyan SOGEFİ Grup'un markalarından biridir. Purflux yağ, hava, gaz, kabin filtreleri, dizel ve petrol filtreleri üretir.

QUNTON HAZELL firması ve ürünleri

QUNTON HAZELL

QUNTON HAZELL oto yedek parça üreticisidir. QUNTON HAZELL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

RAPRO firması ve ürünleri

RAPRO

RAPRO,2003 yılında İzmir’de bulunan üretim tesislerinde kauçuk hortum üretimi ile iş hayatına başladı. Zamanla üretim çeşitlerine kauçuk parçalar, kauçuk-metal parçalar, körükler, fitiller ve kasnakları ekledi. Radyatör ve kalorifer hortumları, hava filtre hortumları, fren, debriyaj hortumları, motor, alt takım, direksiyon takozları, körükler, kasnaklar ürünleri arasındadır.

RECORD-FRANCE firması ve ürünleri

RECORD-FRANCE

RECORD-FRANCE oto yedek parça üreticisidir. RECORD-FRANCE marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

Zamanla büyüyen fabrikasında amortisör üretmeye devam etmektedirler.RECORD FRANCE, 1957 yılında kurulmuş, 1960 yılında ilk amortisörünü üretmiştir.


REINER firması ve ürünleri

REINER

REINER oto yedek parça üreticisidir. REINER marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

REINZ firması ve ürünleri

REINZ

VICTOR REINZ, 1920 yılında Almanya'da kurulmuştur. 1997 yılında Amerikan Dana Holding'in markası olmuştur. Ürünleri ise silikon conta macunları, şeffaf silikon conta macunları, poliüretan conta macunları, conta sökücü, yalıtım malzemeleri, XL ve XXL tamir takımları, makara şeklinde yalıtım malzemeleri, tezgâh ve zemin display’leri vb.dir.

REMSA firması ve ürünleri

REMSA

REMSA, 40 yıllık deneyimi ile İspanya'da üretime başlayan firma dünya çapında bir üretici olmuştur. Birçok ülkede üretim ve dağıtım tesisleri vardır. Fren balataları, fren diskleri, fren hidrolikleri, fren pabuçları, fren hortumları vs. üretir.

REN-OR firması ve ürünleri

REN-OR

REN-OR oto yedek parça üreticisidir. REN-OR marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
REN-OR

REPRA firması ve ürünleri

REPRA

REPRA yerli üretim olan bir oto yedek parça markasıdır. REPRA oto yedek parça fiyatları ve REPRA yedek parça çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

RICAMBİ firması ve ürünleri

RICAMBİ

RICAMBİ oto yedek parça üreticisidir. RICAMBİ marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
GENERAL RICAMBİ

RIKKEN firması ve ürünleri

RIKKEN

RIKKEN oto yedek parça üreticisidir. RIKKEN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

RIW firması ve ürünleri

RIW

RIW Automotive, İstanbul'da üretim yapan, ürünleri arasında yakıt pompaası, turbo, su pompası, radyatör, eksantirik mili, buji kablosu, rulmanlar, fren, direksiyon ve aks sistemleri bulunan otomotiv firmasıdır.

RM firması ve ürünleri

RM

RM oto yedek parça üreticisidir. RM marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
RM

ROADHOUSE firması ve ürünleri

ROADHOUSE

ROADHOUSE, 40 yıllık tecrübeye sahip İspanyol otomotiv firmasıdır. Fren diski, fren balata seti,fren pabucu, debriyaj ana silindir vb. ürünleri olan firma Avrupa'da tercih edilerek büyümektedir.

ROOT firması ve ürünleri

ROOT

ROOT, Tayvan'da üretilen bir oto yedek parça markasıdır. ROOT yedek parça fiyatları ve ROOT yedek parça çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

ROULUNDS firması ve ürünleri

ROULUNDS

ROULUNDS oto yedek parça üreticisidir. ROULUNDS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

ROYAL firması ve ürünleri

ROYAL

ROYAL Otomotiv Makine ve Yedek Parça, 1987 yılında İstanbul'da faaliyete geçmiş, jant balans ağırlıkları üretimi yapmaktadırlar. Çinko, yapıştırma, kurşun balans ağırlıkları binek araçlar için ürettikleri ürünlerdendir.

RSA firması ve ürünleri

RSA

RSA oto yedek parça üreticisidir. RSA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

RUBY firması ve ürünleri

RUBY

RUBY oto yedek parça üreticisidir. RUBY marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
RUBY

RUVİLLE firması ve ürünleri

RUVİLLE

RUVILLE, 1922 yılında Almanya'da kuruldu. Günümüzde Schaeffler Group'un bünyesindedir. Ruville 100'den fazla ülkede faaliyet gösterir. Bilya grubu ve triger setleri, gergi bilyaları, gergi kasnakları, gergi kayışları, motor zamanlama bileşenleri, direksiyon ve süspansiyon sistemlerine ait parçalar üretir.

RUVULLİ firması ve ürünleri

RUVULLİ

RUVULLİ oto yedek parça üreticisidir. RUVULLİ marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

SACHS firması ve ürünleri

SACHS

SACHS, kökleri 1895 yılına dek uzanan Alman otomotiv parça üreticisidir. 2001 yılında ZF Friedrichshafen şirketine satılarak ZF Sachs adını almıştır. Güç aktarımı ve şasi sistemlerine odaklanmıştır. Debriyaj ve amortisörler, fan termostatı, süspansiyon kiti, krank milleri vs. ürünleri arasındadır.

SAGEM firması ve ürünleri

SAGEM

SAGEM oto yedek parça üreticisidir. SAGEM marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

SAHIN firması ve ürünleri

SAHIN

ŞAHİN, 1955 yılından beri motor yatağı üretmektedir. Şirket bugün 1000'den fazla motor yatağı kalıbına sahiptir. Eksantirik burç, ana yatak, çeneli yatak, konik kol burcu, eksantirik yatak takımı vb. ürünleri birçok marka araca uygun olarak üretmektedir.

SAKURA firması ve ürünleri

SAKURA

SAKURA, 40 yıldan uzun tecrübesi olan Malezyalı ADR Group şirketinin filtre üreten üyesidir. Hava, yağ ,yakıt, kabin filtreleri, soğutma sıvısı filtresi vb. çok çeşitli filtreleri vardır.

SALMAN firması ve ürünleri

SALMAN

SALMAN oto yedek parça üreticisidir. SALMAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
SALMAN

SAMPART firması ve ürünleri

SAMPART

SAMPART, Kore'de üretilen bir oto yedek parça markasıdır. SAMPART yedek parça fiyatları ve SAMPART yedek parça çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

SANEL firması ve ürünleri

SANEL

SANEL oto yedek parça üreticisidir. SANEL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
SANEL

SARDES firması ve ürünleri

SARDES

SARDES, 2001 yılında kurulmuş Antakya'da üretim yapan filtre üreticisidir. Ürün çeşitliliğini gün geçtikçe genişleten Sardes'in 400 adet polen filtresi vardır.

SASİC firması ve ürünleri

SASİC

SASİC oto yedek parça üreticisidir. SASİC marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
SASİC

SBP firması ve ürünleri

SBP

SBP oto yedek parça üreticisidir. SBP marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
SBP

SCHADEK firması ve ürünleri

SCHADEK

SCHADEK oto yedek parça üreticisidir. SCHADEK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
SCHADEK

SECO firması ve ürünleri

SECO

SECO, Kore menşeili oto yedek parça markasıdır. 

SECO yedek parça fiyatları ve SECO yedek parça çeşitleri parcafilosu.com.tr'de.


SEGER firması ve ürünleri

SEGER

SEGER, Türkiye menşeili bir yedek parça markasıdır. SEGER yedek parça fiyatları ve SEGER yedek parça çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

SEİM firması ve ürünleri

SEİM

SEİM oto yedek parça üreticisidir. SEİM marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
SEİM

SELENİA firması ve ürünleri

SELENİA

SELENIA, 1912 yılında kurulan FL şirketinin 2000 senesinde FL Selenia ismini almasıyla oluşmuştur. Malezya ülkesinin milli akaryakıt firması Petronas şirketi ile anlaşmıştır. Selenia her motora elverişli madeni motor yağları üretir ve yağlarını birçok marka tarafından onaylanmıştır ve FIAT grubunun orjinal motor yağıdır.

SERCELER firması ve ürünleri

SERCELER

SERCELER oto yedek parça üreticisidir. SERCELER marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

SHELL firması ve ürünleri

SHELL

SHELL oto yedek parça üreticisidir. SHELL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Royal Dutch Shell, Shell ve Royal Dutch şirketlerinin birleşmesiyle ortaya çıkan, Hollanda menşeli dünyanın en büyük petrokimya şirketlerindendir

SHIMA firması ve ürünleri

SHIMA

SHIMA, Tayvan üretimi oto yedek parça markasıdır. SHIMA yedek parça fiyatları ve SHIMA yedek parça çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

SIDAT firması ve ürünleri

SIDAT

S.I.D.A.T. 1990 yılında İtalya'da kuruldu. Yakıt pompası, yakıt besleme modülü, kontrol valfi, vakum pompası vb. üretir.  SIDAT marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

SIMYI firması ve ürünleri

SIMYI

SIMYI oto yedek parça üreticisidir. SIMYI marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

SISMAK firması ve ürünleri

SISMAK

SİSMAK, 1980 yılında üretime başlayıp İzmir'de faaliyetlerine devam etmektedir. Yenileme pazarı (aftermarket) ve orjinal yedek parça piyasası (OEM) için yüksek kalitede direksiyon kutusu ve rot mili setler üretir. EPS direksiyon, hidrolik direksiyon, mekanik direksiyon, rot mili, rot başı, direksiyon körüğü vb. ürünlerini 4 kıtada 30'dan fazla ülkeye ihraç eder.

SİEMENS firması ve ürünleri

SİEMENS

SİEMENS oto yedek parça üreticisidir. SİEMENS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Siemens AG, Avrupa'nın en büyük teknoloji holdingidir. Şirketin yönetimi Almanya'nın Berlin ve Münih kentlerindedir. Holding uluslararası alanda üç ana sektörde faaliyet göstermektedir: endüstri, enerji, ve sağlık

SİLBAK firması ve ürünleri

SİLBAK

SİLBAK oto yedek parça üreticisidir. SİLBAK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
SİLBAK

SİSMAK firması ve ürünleri

SİSMAK

SİSMAK oto yedek parça üreticisidir. SİSMAK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

EPS direksiyon, hidrolik direksiyon, mekanik direksiyon, rot mili, rot başı, direksiyon körüğü vb. ürünlerini 4 kıtada 30'dan fazla ülkeye ihraç eder.SİSMAK, 1980 yılında üretime başlayıp İzmir'de faaliyetlerine devam etmektedir. Yenileme pazarı (aftermarket) ve orjinal yedek parça piyasası (OEM) için yüksek kalitede direksiyon kutusu ve rot mili setler üretir.


SKF firması ve ürünleri

SKF

SKF, 1907 yılında kurulan İsveç markasıdır.Dünya üzerinde 32 ülkede 140 tesisi ile küresel boyutta bir firmadır. Bilyalı ve makaralı rulmanlar, rulman üniteleri (bir rulman, keçe, yağ ve mil kilitleme mekanizmasından oluşur), rulman yatakları, yatak keçeleri vb. parçalarda uzmanlaşmıştır.

SKT firması ve ürünleri

SKT

SKT Yedek Parça ve Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1955 yılında kurulmuş olup, halen Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nde toplam 20.000 m2 alan üzerinde sızdırmazlık parçaları üretimini yapmaktadır. Döner mil keçeleri, yaylı-yaysız keçeler, teflon keçeler, flanşlı keçeler, O-ring ve contalar, mil sıyırıcılar, mil kazıyıcılar, piston lastikleri, subap keçeleri, tamir takımları ve kitler, tapalar, takoz ve burçlar, sac parçalar ve benzerinden oluşan ürün çeşitliliğiyle hizmet vermektedir.

SNR firması ve ürünleri

SNR

SNR, 1916 yılında SRO ismiyle kurulmuş Fransız firması iken 1946 yılında Renault tarafından, 2007 yılında ise NTN firması tarafından satın alınıyor. NTN SNR İsmiyle faaliyetlerine devam eden firma rulman üretiminde önemli yere sahiptir.

SODSAN firması ve ürünleri

SODSAN

SODSAN, 1974 yılında kurulan, oto iç döşeme üretimi yapan firmadır. Çamurluk davlumbazları, karter muhafazaları, tampon koruyucular, motor alt koruyucular, marşbiyel bakalitleri, alt-üst konsollar, kapı panoları, güneş siperlikleri ve taban-bagaj halıları ürünleri arasındadır.

SOFABEX firması ve ürünleri

SOFABEX

SOFABEX oto yedek parça üreticisidir. SOFABEX marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Yakıt pompası ve EGR valfi üretir. SOFABEX, 50 yıldan uzun süredir üretim yapan Fransız firmadır.

SOFIMA firması ve ürünleri

SOFIMA

SOFIMA oto yedek parça üreticisidir. SOFIMA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
SOFIMA

SOSA firması ve ürünleri

SOSA

SOSA oto yedek parça üreticisidir. SOSA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
SOSA

SPEEDOL firması ve ürünleri

SPEEDOL

SPEEDOL oto yedek parça üreticisidir. SPEEDOL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
SPEEDOL

SPJ firması ve ürünleri

SPJ

SPJ, 2000 yılında İspanya'da kurulmuş; otomotiv sektörü için aynalar, debriyaj kabloları, park fren kabloları, kumanda kabloları vb. ürünler üreten firmadır.

STANDART firması ve ürünleri

STANDART

STANDART oto yedek parça üreticisidir. STANDART marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
STANDART WAY

STONE firması ve ürünleri

STONE

STONE oto yedek parça üreticisidir. STONE marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
STONE

STRONG firması ve ürünleri

STRONG

STRONG oto yedek parça üreticisidir. STRONG marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
STRONG

SUNTEX firması ve ürünleri

SUNTEX

SUNTEX oto yedek parça üreticisidir. SUNTEX marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
SUNTEX

SUPAR firması ve ürünleri

SUPAR

SUPAR, içten yanmalı motorlar için, motor supapları ve gaydları üretmek üzere, 1976 yılında kurulmuştur. Her türlü yakıt kullanan ( Benzin, Dizel, LPG, CNG) motorlar için üretim yapmaktadır. Fabrikamız Konya'da   11.000 m2 alan üzerine kuruludur. Motor supabı, gayd ve baga üretimi ile ilgili faaliyetlerine devam etmektedir.

    İlk olarak 1977 yılında Genoto firması için Bedford motorlarına supap üretimi ile başlayan, ileriki yıllarda ise Otosan  (Ford Motor), BMC (Cummins Motor), TOFAŞ (Fiat Motor), TÜMOSAN (Fiat Motor),  PANCAR   MOTOR (Hatz  Motor), RENAULT VE ANADOLU ENDÜSTRİYEL (Lombardini Motor) gibi OEM (Orijinal Ekipman Üretici) firmaları ile devam etmiştir. Aynı zamanda OEM firmalarının motor montajlarına motor supapı üreten tedarikçisi olmuştur. Motor montajına devam eden OEM’ler içinde halen supap üretimi yapmaktadır.

  Bunun yanı sıra Devlet Demiryollarına, Tülomşaş firmasına ait olan Lokomotif  S.E.M.T. Pielstick motorlarına, Deniz Kuvvetlerinin savaş gemilerine ve Sahil Güvenlik hücum botlarına supap üretimi yapmaktadır. SUPAR, Kara taşıtlarındaki başarılarını Savunma Sanayi, Deniz Yolları ve Demir Yollarında ispatlamış olup halen Kara Kuvvetleri’nin ve Deniz Kuvvetleri’nin Tek NATO kodlu supap tedarikçisidir.

     Dünya genelinde tüm pazarlarda faaliyet gösteren firmamızın tanınmasında kalitemiz, fiyatımız ve servis hizmetlerimiz anahtar rol oynamaktadır. Üretimin her aşamasında en ileri teknoloji, modern CNC\NC kontrollü makinalar, eğitimli ve sertifikalı insan gücü kullanılmaktadır. Tüm SUPAR ürünleri, Uluslararası standartlara göre üretilmektedir. Bu şekilde Orijinal Ekipman üreticileri, Orijinal Ekipman Sağlayıcıları, Yurt içi tamir pazarı ve yurt dışı satışları yapılmaktadır.

    SUPAR A.Ş. kalite yönetim sistemlerine kurulduğu günden itibaren başlayan,

1982 yılında TSEK ve İmalat Yeterlilik Belgelesi,  

1995 yılında ISO 9002 Kalite Güvence Sistem Belgesi,

1999 yılında otomotiv sektörüne yönelik QS 9000 Kalite Güvence Sistem Belgesi,  

2002 yılında DIN EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile sürdürmüş olup,

2010 yılı itibariyle ISO\TS 16949:2009 Kalite Yönetim Sistemi belgesi alınmıştır.

     Yurt içi,  yurt dışı, OEM ve aftermarket satışlarının yanı sıra sürekli olarak müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlı, teknik altyapı ve satış sonrası hizmet anlayışı ile piyasa ve ürünleri kontrol altında tutmaktadır. 

SUPSAN firması ve ürünleri

SUPSAN

SUPSAN, 1970 yılında kurulan Borusan Holding kuruluşudur. Subap, gayd, subap tırnağı, baga, eksantirik mili, subap fincanı, conta, motor yatağı üretir. Büyük otomotiv firmaları (Ferrari, Mercedes, Ford, Aston Martin, Porsche vs. ) müşterileri arasındadır.

SVAC firması ve ürünleri

SVAC

SVAC, 2007 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Teknokent binasında faaliyete başlayan UKDE Mühendislik'in markasıdır. Birçok markaya yönelik bujiler üretir.

SWAG firması ve ürünleri

SWAG

SWAG, 60 yıldır hizmet veren Alman firmadır ve Bistein Group'un bir üyesidir. Motor grubu (yağlama, süspansiyon, soğutma, conta vb.), dişli grubu(eksantirik dişlisi, krank dişlisi, zincir gergisi, muhtelif zincir kızakları), rot, rotil, fren silindirleri, diskleri , balataları, hortumları, şaft askıları, motor kulakları, şanzıman kulakları vb. geniş ürün çeşitliliği vardır.

SWB firması ve ürünleri

SWB

SWB oto yedek parça üreticisidir. SWB marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
SWB

TAIHO firması ve ürünleri

TAIHO

TAIHO oto yedek parça üreticisidir. TAIHO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
TAIHO

TAKOSAN firması ve ürünleri

TAKOSAN

TAKOSAN oto yedek parça üreticisidir. TAKOSAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
TAKOSAN

TALOSA firması ve ürünleri

TALOSA


TAP firması ve ürünleri

TAP

TAP oto yedek parça üreticisidir. TAP marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

TCIC firması ve ürünleri

TCIC

TCIC, Tae Chul Industrial Co. 1945 yılında kurulmuş Güney Kore firmasıdır. Japon ve Kore araçları için dünya silindir üreticilerinin en büyüklerinden biridir. Fren merkez silindiri, debriyaj kontrol sistemi, debriyaj ayırma silindiri vb. ürünleri vardır.

TECHNOSHOCK firması ve ürünleri

TECHNOSHOCK


TEKNIK firması ve ürünleri

TEKNIK

TEKNIK oto yedek parça üreticisidir. TEKNIK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
TEKNIK

TEKNOROT firması ve ürünleri

TEKNOROT

TEKNOROT, yerli üretim oto yedek parça markasıdır. TEKNOROT yedek parça fiyatları ve TEKNOROT yedek parça çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

TESİON firması ve ürünleri

TESİON

TESİON oto yedek parça üreticisidir. TESİON marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

TETİK firması ve ürünleri

TETİK

TETİK oto yedek parça üreticisidir. TETİK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
TETİK

TEXTAR firması ve ürünleri

TEXTAR

TEXTAR oto yedek parça üreticisidir. TEXTAR marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

TIMKEN firması ve ürünleri

TIMKEN

TIMKEN oto yedek parça üreticisidir. TIMKEN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
TİMKEN 1898 yılında kırulmuş Amerkan Menşeli firmadır

TIRSAN firması ve ürünleri

TIRSAN

TIRSAN, 1977 yılında taşımacılık sektörüne yönelik kuruldu. 1985'te İngiliz YORK LTD. ile anlaşma yaparak otomotiv ana sanayisine yönelik parça üretmeye başladı.

TODO firması ve ürünleri

TODO

TODO oto yedek parça üreticisidir. TODO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
TODO

TOKASAN firması ve ürünleri

TOKASAN

TOKASAN oto yedek parça üreticisidir. TOKASAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

TOKSAN firması ve ürünleri

TOKSAN

TOKSAN oto yedek parça üreticisidir. TOKSAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
TOKSAN

TONGYANG firması ve ürünleri

TONGYANG

TONGYANG oto yedek parça üreticisidir. TONGYANG marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
TONGYANG

TOPRAN firması ve ürünleri

TOPRAN

TOPRAN, 1954 yılında kurulan Alman firmadır. Yıllar içinde Opel, Ford, Mercedes, BMW, VW, Audi, Skoda, Peugeot, Renault, Dacia vb. araçlara yönelik yedek parçaları müşterilerine sunmuştur.

TOTAL firması ve ürünleri

TOTAL

Fransa merkezli TOTAL markası, enerji ve akaryakıt alanında dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren bir firmadır. TOTAL'in üretim alanında otomotiv sektörüyle doğrudan bağlantılı birçok ürün de yer alıyor. Motor yağlarından, oto yedek parçalarına kadar onlarca TOTAL yedek parçalarını ve TOTAL fiyatlarını parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

TOTO firması ve ürünleri

TOTO

TOTO oto yedek parça üreticisidir. TOTO marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
TOTO

TOYAN firması ve ürünleri

TOYAN

TOYAN oto yedek parça üreticisidir. TOYAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
TOYAN

TOYANİSA firması ve ürünleri

TOYANİSA

TOYANİSA oto yedek parça üreticisidir. TOYANİSA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
TOYANİSA

TPS firması ve ürünleri

TPS

TPS oto yedek parça üreticisidir. TPS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
TPS

TRAL firması ve ürünleri

TRAL

TRAL oto yedek parça üreticisidir. TRAL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
TRAL

TROW firması ve ürünleri

TROW

TROW, Almanya'da üretilen oto yedek parça markasıdır. TROW yedek parça fiyatları ve TROW yedek parça çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

TRU firması ve ürünleri

TRU

TRU oto yedek parça üreticisidir. TRU marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

TRUSTİNG firması ve ürünleri

TRUSTİNG

TRUSTING, 1962 yılında kurulann İtalyan Metelli şirketinin markalarından biridir. Fren pabuçları, fren balataları, fren diskleri, debriyaj silindiri vs. üretir. Ürünlerini uluslararası pazardaki Asya ve Avrupa araçlarına uygun olarak çeşitlendirir.

TRW-LUCAS firması ve ürünleri

TRW-LUCAS

TRW-LUCAS Almanya menşeili oto yedek parça markasıdır. TRW yedek parça fiyatları ve TRW-LUCAS yedek parça çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

TURTEL firması ve ürünleri

TURTEL

TURTEL Otomotiv A.Ş. 33 yılı aşkın süredir yedek parça sektöründe olan İstanbul'da üretim yapan firmadır. El fren telleri, gaz telleri, debriyaj telleri, vites telleri, kilometre telleri, yağ seviye telleri, kaput açma teli, kalorifer telleri, koltuk ayar telleri vb. üretirler.

TYC firması ve ürünleri

TYC

TYC Brother Industrial Co., Tayvan'da üretim yapan Kuzey Amerika, Avrupa, Asya'daki otomobil üreticileri için orijinal ürünler üreten firmadır. TYC Europa Hollanda'da bulunan merkeziyle ürünleri Avrupa'ya dağıtır. Otomobil far, sinyal, stop lambaları, yan aynalar, radyatörler, soğutucu fanlar üretir.

UCAL firması ve ürünleri

UCAL

UCAL bir oto yedek parça markasıdır. UCAL yedek parça fiyatları ve UCAL yedek parca çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

UCPA firması ve ürünleri

UCPA

UCPA oto yedek parça üreticisidir. UCPA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
üçPA

UFI firması ve ürünleri

UFI

UFI FILTERS, 1972 yılında İtalya'da kurulan firma yedek parça pazarında 70'ten fazla ülkeye ürünlerini ihraç eder. 17 tesisi ile dünya çapında etkili bir markadır. Dizel filtreler, yakıt, yağ, hava filtreleri, kabin filtresi, LPG filtresi vb. ürünlere sahiptir.

UFİ firması ve ürünleri

UFİ

#STOKMARKAADI# oto yedek parça üreticisidir. #STOKMARKAADI# marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

Dizel filtreler, yakıt, yağ, hava filtreleri, kabin filtresi, LPG filtresi vb. ürünlere sahiptir.UFI FILTERS, 1972 yılında İtalya'da kurulan firma yedek parça pazarında 70'ten fazla ülkeye ürünlerini ihraç eder.17 tesisi ile dünya çapında etkili bir markadır.


UNICORE firması ve ürünleri

UNICORE

UNICORE oto yedek parça üreticisidir. UNICORE marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
UNICORE

UNIPOINT firması ve ürünleri

UNIPOINT

UNIPOINT oto yedek parça üreticisidir. UNIPOINT marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
UNIPOINT

UNUVAR firması ve ürünleri

UNUVAR

ÜNÜVAR Elektronik, 1984 yılında İstanbul'da kuruldu. Mercedes-Benz, VW grubu, Renault, Fiat Tofaş, Ford, Karsan, Otokar, Temsa gibi Ana Sanayi müşterilerine hizmet vermekte olan Ünüvar Elektronik ,Türkiye’nin her bölgesine yayılmış bayilik sistemi ile satış sonrası yedek parça ihtiyacını karşılamaktadır. Günümüzde Ford Motor Company ve Volkswagen firmalarının Avrupa ve Çin fabrikalarına parça tedarik ederek devam etmektedir. Antenleri ateşleme bobinleri, buji, kabloları, sensörler, distribütör kapağı, tevzi makarası vs. üretir.

URS firması ve ürünleri

URS

URS oto yedek parça üreticisidir. URS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
URS

ÜÇEL firması ve ürünleri

ÜÇEL

ÜÇEL yerli üretim oto yedek parça markasıdır. ÜÇEL yedek parça fiyatları ve ÜÇEL yedek parça çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

VAGEN firması ve ürünleri

VAGEN

VAGEN Çin menşeili oto yedek parça üreticisidir. VAGEN yedek parça fiyatları ve VAGEN yedek parça çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

VALEO firması ve ürünleri

VALEO

Dünyanın çeşitli ülkelerinde üretim tesisi bulunmakta olan VALEO, 1923 senesinde Fransa ülkesinde faaliyete başlamıştır. Bugün dünya çapında 184 den fazla üretim tesisi, 60 dan fazla Ar-Ge tesisiyle giderek büyümüştür. Bütün araçlarda Valeo'nun ürettiği bir ekipman mutlaka kullanılmaktadır. Valeo'nun Türkiye'de 32 senelik tarihi bulunmaktadır. Debriyaj seti, Fren balatası ve Aynası, Aydınlatma Aksamı, Güvenlik Sistemleri, silecek Süpürgeleri ve Kolları, klima Kompresörleri, ateşleme buji ve bobinleri. gruplarda çok sayıda orjinal ürünü bulunmaktadır. 

VAN PRES firması ve ürünleri

VAN PRES

VAN PRES oto yedek parça üreticisidir. VAN PRES marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
1970 yılına dek değişik endüstrilere metal ve kauçuk parçalar üreten şirket; 1970’te Türk otomotiv sanayisinin Bursa’da kurulmasıyla Bursa Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermeye başlayarak, 20 seneyi aşkın bir süre ana otomobil fabrikalarına tek tedarikçi olarak kilit ve kilit aksamları, kilitli ve kilitsiz kapı kolları ve benzeri parçalar üretmiştir.

VARTA firması ve ürünleri

VARTA

Günümüzde, ürünlerimiz milyonlarca araçta, motorbotta, motosiklette ve karavanda kullanılmaktadır. Mühendislerimiz, üretilen her bir VARTA® aküye tüm uzmanlıklarını ve dikkatlerini vermektedir. VARTA® aküler daha uzun ömür, daha az korozyon ve daha düşük sahip olma maliyeti gibi gelişmiş Start-Stop otomotiv yelpazemizden profesyonel motorbot ürünlerimize dek tüm ürünlerimizde bulabileceğiniz nitelikler sunmaktadır. VARTA®'yı seçtiğinizde, sınıfındaki en iyi üretim teknolojisinin kullanıldığı güvenilir, hassas teknolojiyi seçmiş oluyorsunuz.

Amaca Yönelik Yenilikler – VARTA® aküler, Start-Stop motorlar gibi yakıt tasarrufuna yönelik yeniliklerin ardındaki itici güçtür. %20'ye kadar daha az emisyonla üretilen bu aküler, aracınızın motorunu tekrar tekrar çalıştırırken yakıt tüketiminizi önemli ölçüde azaltabilirler.

Üstün bir Deneyim – Mükemmel bir değiştirme servisi deneyimi için aracınızı VARTA® ile çalışan bir servise götürün.

Güçlü Bir Geçmiş – VARTA® markasının 130 yılı aşkın bir geçmişi vardır. VARTA® aküleri, başlıca otomobil üreticileri tarafından fabrikada monte edilir ve dünya çapındaki sürücüler tarafından güvenle kullanılmaktadır.


VDO firması ve ürünleri

VDO

VDO, 1929 yılında Almanya'da kurulmuştur. 2007 yılında Continental AG tarafından satın alınan firmanın ürünleri; araç kilometre göstergeleri, saatleri, roleleri, şalterleri vb.dir.

VEKA firması ve ürünleri

VEKA

VEKA, Atak Taşıt Yedekleri adlı 1979 yılında kurulan şirketin 2004 yılında tescil ettirerek Türkiye'de trafikte olan araç gruplarına yönelik çeşitli yedek parçalar ürettirdiği markadır. Firma İstanbul, Ankara ve İzmir'de yerleşik 10.000m²’lik modern dağıtım merkezleri ile hizmet vermektedir. Veka'nın fren, aks, soğutma-ısıtma, rulman, yakıt enjeksiyon, cam kriko, direksiyon grubunda ürünleri vardır.

VERNET firması ve ürünleri

VERNET

VERNET, 1927 yılında kurulan, termostatik bileşenler üreten Fransız firmasıdır. Alanında dünya çapında büyük bir paya sahiptir. Otomotiv sektöründe motor soğutma, otomatik vites kutuları, yakıt besleme sistemlerinde kullanılır. Calorstat by Vernet markasıyla termostat gövdesi, radyatör kapakları, lambda sensörler vb. ürünler sunar.

VICTOR REINZ firması ve ürünleri

VICTOR REINZ

VICTOR REINZ oto yedek parça üreticisidir. VICTOR REINZ marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

ürünleri ise silikon conta macunları, şeffaf silikon conta macunları, poliüretan conta macunları, conta sökücü, yalıtım malzemeleri, XL ve XXL tamir takımları, makara şeklinde yalıtım malzemeleri, tezgâh ve zemin display’leri vb.dir. VICTOR REINZ, 1920 yılında Almanya'da kurulmuştur. 1997 yılında Amerikan Dana Holding'in markası olmuştur.


VIEWMAX firması ve ürünleri

VIEWMAX

VIEWMAX, Tayvan'da otomobil aynaları üzerine üretim yapan bir oto yedek parça markasıdır. VIEWMAX ayna fiyatları ve VIEWMAX oto yedek parça çeşitlerini parcafilosu.com.tr'de bulabilirsiniz.

VISTEON firması ve ürünleri

VISTEON

Ford Motor Company'den VISTEON, 2000 yılında Amerika'da kurulmuştur. VISTEON oto yedek parça üreticisidir. VISTEON marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.


VITESSE firması ve ürünleri

VITESSE

VİTESSE, İzmir'de OTOŞAN tarafından geliştirilen markadır. 100 civarında ürün çeşidi bulunmakta ve Fransa, Tunus, Cezayir'e ihracat yapmaktadır. Krank kasnağı, devirdaim kasnağı, alternatör kasnağı, yağlama memesi, yağ çubuğu, silindir kapak tapası, eksantirik gergisi, soğutma borusu vb. ürünler üretir.

VITON firması ve ürünleri

VITON

VITON oto yedek parça üreticisidir. VITON marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
VITON

VİKA firması ve ürünleri

VİKA

VIKA, Skoda ve Volkswagen araçların yedek parçalarını üretmeye yönelik oluşturduğu Çin markasıdır. Motor, şasi, fren, direksiyon, elektronikle ilgili her ürüne ulaşılabilir.

VOE firması ve ürünleri

VOE

VOE oto yedek parça üreticisidir. VOE marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
VOE

VOLMERK firması ve ürünleri

VOLMERK

VOLMERK oto yedek parça üreticisidir. VOLMERK marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
MerkezFren 2001 yılında İzmir Bornova 2. Sanayi Sitesinde kurulmuştur.İlk yıllar da sadece fren, debriyaj, volant revizyonu ile ilgilenirken 2010 sonrasında çift kütleye göre daha ekonomik, daha konforlu, daha uzun kilometre yapan tek kütle volant imalatına başlamıştır. Günümüzde MerkezFren çeşitlerini artırarak Volmerk markası adı altında volant imalatı yapmakta ve bunları uyumlu debriyaj setleri ile birlikte yurtiçi ve yurtdışı pazara sunmaktadır.

VOTTO firması ve ürünleri

VOTTO

VOTTO, yerli üretim olan bir oto yedek parça markasıdır. VOTTO yedek parça çeşitlerini ve VOTTO yedek parça fiyatlarını parcafilosu.com.tr adresinden inceleyebilir, hızlıca satın alabilirsiniz.

WABEN firması ve ürünleri

WABEN

WABEN Filtre, Erdal Otomotiv 1996 yılında yedek parça sektörüne girmiş, 2012 yılında filtre imalatına başlamıştır. 2013'ten itibaren WABEN Filtre markası altında faaliyetine devam etmektedir. Hava, yakıt. Yağ ve klima filtreleri ile hizmet verir.

WAHLER firması ve ürünleri

WAHLER

WAHLER, 1902 yılında Almanya'da kurulmuştur. Soğutma aksamı ile ilgili termostat gövdeleri, devirdaim sistemine ait valfler ve kapaklar, borular, hortumlar üretir. Wahler BorgWarner tarafından satın alınmıştır. BorgWarner 19 ülkede 60 tesisi olan büyük bir şirkettir.

WALBURG firması ve ürünleri

WALBURG

WALBURG oto yedek parça üreticisidir. WALBURG marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
WALBURG fren sistemleri için balata üretimi yapan global bir firmadır.

WBF firması ve ürünleri

WBF

WBF oto yedek parça üreticisidir. WBF marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
WBF

WD40 firması ve ürünleri

WD40

WD40

WEBER firması ve ürünleri

WEBER

WEBER oto yedek parça üreticisidir. WEBER marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
WEBER

WGN firması ve ürünleri

WGN


WILDCAT firması ve ürünleri

WILDCAT

WILDCAT oto yedek parça üreticisidir. WILDCAT marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Şirket çelik kılıflı bronz, çelik kılıflı alüminyum-kalay alaşımları ve beyaz metal malzemelerini kullanarak her çeşit araç, makine, su pompaları, yağ pompaları vs. için 3000 çeşitten fazla burç, eksantrik yatağı, grank ayları ve motor yataklarının imalat ve satışı konusunda hizmet vermektedir.

WINTECH firması ve ürünleri

WINTECH

WINTECH, 2009 yılından bu yana Endüstriyel Kimyasallar alanında hizmet veren BMK Bursa Merkez Kimya Ltd.Şti 2011 yılında WINTECH AUTO markasıyla otomotiv yedek parça sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. Eksantirik kapak takımı, enjektör mazot dağıtım borusu, yakıt borusu, mazot pompa-filtre arası boru takımı, radyatör su ek depo hortumu, pompadan enjektöre dönüş yakıt borusu, benzin borusu vs. üretir.

WISCO firması ve ürünleri

WISCO

Wisko

WİNKEL firması ve ürünleri

WİNKEL

WİNKEL oto yedek parça üreticisidir. WİNKEL marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
WİNKEL yağ filtreleri

WPI firması ve ürünleri

WPI

WPI oto yedek parça üreticisidir. WPI marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Kasar Kardeşler A.Ş. 1972 yılında İstanbul’da kurulmuştur . Firma W.P.I (work parts industry) markası ile Peugeot, Citroen, Renault, Fiat ve Opel gibi otomotiv markalarının yan sanayi ürünlerini imal edip ihracat ve toptan satışını gerçekleştirmektedir.

WUNDER firması ve ürünleri

WUNDER

WUNDER oto yedek parça üreticisidir. WUNDER marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Bilyap Otomotiv 2001 yılında kurulmuş olup, Otomotiv yan sanayi sektöründe "Wunder" markası altında filtre imalatı ve toptan satışını gerçekleştirmektedir.

WÜRTH firması ve ürünleri

WÜRTH

WÜRTH Group, 1945 yılında kurulmuş Alman firmadır. Yardımcı ekipmanlar(sıvı conta, pas sökücüler), sızdırmazlık malzemeleri, koruyucu kimyasallar, radyatör çatlak önleyicler, muhtelif yapıştırıcılar, motor yağı katkıları, atölye ekipmanları, bir serviste bulunan bütün el aletlerini vb. ürünleri üretir. Kalitesiyle çok tercih edilen bir markadır.

WYNNS firması ve ürünleri

WYNNS

WYNNS oto yedek parça üreticisidir. WYNNS marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
WYNNS

XGM firması ve ürünleri

XGM

XGM GROUP, 1998 yılında Çin'de kurulmuştur. Fren diskleri, süspansiyonlar, amortisörler üretir. Avrupa, Amerikan, Japon ve Kore araçlarına yönelik üretim yapar.

YADA firması ve ürünleri

YADA

YADA oto yedek parça üreticisidir. YADA marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
YADA

YANGJI firması ve ürünleri

YANGJI

YANGJI oto yedek parça üreticisidir. YANGJI marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
YANGJI

YAPAR firması ve ürünleri

YAPAR

YAPAR Rulman, Aydın'da 1986 yılından beri faaliyetini sürdürmektedir. Sanayimizin ihtiyacı olan rulman, güç aktarım ve redüktör ürünlerinin satışını yapmaktadır. SKF, PGR redüktör, ORS, VOLT motor, Çiftel tekerlek, Hacı Bali rulman, Deltapak markalarına ait ürünler müşteriye sunulur.

YEC firması ve ürünleri

YEC

YEC Auto Parts, 1988 yılında kurulmuş Uzak Doğu firmasıdır. Rot, rotil, buji kolu, direksiyon rot kolu, pnömatik aletler, özel vidalar vb. ürünler üretir.

YEKSAN firması ve ürünleri

YEKSAN

YEKSAN Motor Supapları 1984 yılından günümüze motor supapları üretimi yapmaktadır.

27 yıllık endüstriyel bilgi ve tecrübeyle yetişmiş teknik ekibi sayesinde hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla sektörün en iyilerinden olmayı hedef edinmiştir. Hızla gelişen teknolojiyi takip ederek Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesinde 1500 m² kapalı olmak üzere toplam 2000 m²'lik alanda supap üretimini sürdürmektedir.

Yeksan Motor Supapları, üretmiş olduğu bütün benzinli ve dizel motor supapları için orijinal malzeme ve modern teknolojiyi kullanarak yüksek kalite standartlarında üretim yapmaktadır. Üretimin her aşamasında kaliteyi ön planda tutmaktadır.

Amacını, sadece kaliteli üretim yapmak değil, yüksek müşteri tatmini sağlamak şeklinde ortaya koyan YEKSAN bu yoldaki çalışmaları sonucunda Türkiye'nin yanı sıra birçok Asya ve Avrupa ülkesine ihracat yapmaktadır.

YENMAK firması ve ürünleri

YENMAK

YENMAK Motor Parçaları, 1965 yılında Konya'da kurulmuştur. Firma kit, piston pimi, segman, silindir motor gömleği üretir; conta, subap ve motor yatağı tedariği yapar ve bu ürünleri 5 kıtada 80'den fazla ülkeye göndermektedir.

YETSAN firması ve ürünleri

YETSAN

YETSAN oto yedek parça üreticisidir. YETSAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
Oto Radyatör üreticis Firması

YIH SHENG firması ve ürünleri

YIH SHENG

YIH SHENG oto yedek parça üreticisidir. YIH SHENG marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
YIH SHENG

YOW JUNG firması ve ürünleri

YOW JUNG

YOW JUNG taşıt yedek parça üreticisidir. YOW JUNG marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

YSK firması ve ürünleri

YSK

YSK, 1986 yılında kurulan Probe Industrial'ın Tayvan yapımı markasıdır. Firma yağ pompaları, hidrolik direksiyon pompaları, külbütörler, tevzi dişlisi vb. ürünler üretirler.

YTT firması ve ürünleri

YTT

YTT oto yedek parça üreticisidir. YTT marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
YTT

YUHOLİ firması ve ürünleri

YUHOLİ

YUHOLİ oto yedek parça üreticisidir. YUHOLİ marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
YUHOLİ

ZEGEN firması ve ürünleri

ZEGEN

ZEGEN oto yedek parça üreticisidir. ZEGEN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ZEGEN markası; müşteri istekleri doğrultusunda, motor parçaları alanında pazardaki kaliteli ve uygun fiyatlı ürün ihtiyacına olumlu cevap verebilmek amacıyla yaratılmıştır. Hidrolik direksiyon pompası ve turbo ürünleri ile müşteriler ile buluşmuş ve kısa zaman içerisinde tercih edilen marka olmayı başarmıştır.

ZEN firması ve ürünleri

ZEN

ZEN oto yedek parça üreticisidir. ZEN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.

Zen, Brezilya kökenli üretici bir firmadir. fiyat ve kalite standartlari açisindan, marş motoru dişlilerinin dünya genelindeki lider işletmeleri arasinda en üstte yer almaktadir. orjinal ve yedek parça pazarinda söz sahibi olan bu jenerik üretici işletmenin distribütörlüğünü türkiye'de me-sa üstlenmiştir.


ZENITPART firması ve ürünleri

ZENITPART

ZENITPART oto yedek parça üreticisidir. ZENITPART marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ZENITPART

ZIMMERMAN firması ve ürünleri

ZIMMERMAN

ZIMMERMAN oto yedek parça üreticisidir. ZIMMERMAN marka yedek parça ürünlerini parcafilosu.com.tr'dan uygun fiyat ve taksitli ödeme avantajlarıyla temin edebilirsiniz.
ZIMMERMAN

Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.