Kargo İşlemleri

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Parcafilosu.com.tr, sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Sipariş onayının, uygun şekilde gerçekleşmesi halinde, siparişler, kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içine en geç 2 iş günü, İstanbul dışına en geç 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Kargo şubesi olmayan yerlerde teslimat süresi uzayabilir.


Sipariş İşlemleri

Hafta içi 15:00'den sonra verilen siparişler, ertesi gün, cumartesi 12.00'den sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır. 12:00 den sonra verilen Kapıda Ödeme siparişleri ertesi günü işleme alınır.  Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Kargo firması tercih ederken bunlara dikkat ediniz

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması aşağıda listelenmekte olup teslimatlarımız bu kargo ile gerçekleşecektir.

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde, stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Kargo Ücretleri

Firmamız bazı ürünlerde Ücretli gönderim yapmaktadır. Ücretli gönderimlerde kargo ücretleri Sepette ve sipariş aşamalarında gösterilmekte olup ücretler kg ve/veya desi değerlerine göre hesaplanmaktadır.  Bazı ürünler Türkiye'nin her yerine ücretsiz gönderilmektedir.  Ürün detay sayfasında ücretsiz gönderilen ürünler için Kargo Bedava ibaresi bulunmaktadır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması gerektiğini belirtiniz. Kutusu hasarlı olan ürünlerin tutanaksız olarak teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden parcafilosu.com.tr sorumlu değildir. 

Anlaşmalı olduğumuz Kargo Firmaları

Mng Kargo

    Cari Kodu: 413595932

    Telefon: 444 06 06

    Web Sitesi: https://www.mngkargo.com.tr

    Kargo Takibi: https://www.mngkargo.com.tr/gonderitakip