Kaporta & Trim Yedek Parça Fiyatları

Kaporta & Trim yedek parça fiyatları Muadil ve Orjinal Kaporta & Trim yedek parça olarak farklılık göstermektedir. Kaporta & Trim yedek parça fiyat listesi günlük döviz kuru ile güncellenmektedir. Bu sayfada listelenen Kaporta & Trim yedek parçaları üretici & ithalatçı garantisi altındadır.

Kaporta Parçaları

Kaporta, trim otomobilin icadından sonraki süreçte teknolojinin gelişmesi ile beraber zaman içerisinde yolcu ve sürücülerin konforunu ve can güvenliğini artırmak,aracımızı dış etkenlerden korumak (iklimsel ve kaza)için araçlar metal ve plastik malzemeler le bölümlere ayrılıp (motor bolümü kaput,yolcu ve sürücü kabini,yük kabini bagaj)bu bölümler kaplanmış bu işemlerde kullanılan parçalara kaporta ve kaporta parçaları olarak bir kategori altında toplanmıştır.

Başlıca kaporta yedek parçaları; ön tampon, motor kabutu, ön çamurluk , kapı, maşpiyel ,arka tampon, arka bagaj kapağı , ön teker davlumbazı vs.

Daha sonraki süreçte, araç üreticileri diğer marka ve modellerden ayrıştırmak için, araç üzerinde kendi kaporta ve kozmetik çalışmalarının güncellemeleri devam ettirmektedir. Bu güncellemeler zaman içersinde aracın airo dinamiğini, sürtünme direncini düşürmek,  daha hafif ve sağlam materyeller kullanarak aracın ağırlığı azaltılıp, yakıt tasarrufu sağlarken  araç kazaları sırasında oluşabilecek can ve mal zararlarını minimalice etmek, aracın çalışırken çıkardığı ve dış kaynaklı sesleri izole etmek, kozmetik dediğimiz, göze hoş gelen tasarım ve dizaynlarla devam etmektedir.

Araç kaportası üzerinde oluşacak arızalar gözle görünebileceği için,  otomobilinizin diğer arızaları gibi tespiti zor değildir. Kaportamız üzerindeki oluşabilecek sorunları, dış etkenli hava koşulları (güneş yanığı,boya yüzeyinde oluşacak deformasyon, aşırı iklim olayları, dolu ve don, kuş pisliği, pas )insan faktörü, kaza ve çarpmalardır.

Kaporta ve boya yüzeyinde oluşabilecek arızaların onarım ve tespitini kaporta ve boya ustaları yaparlar.Aracınız için gerekli olan kaporta boya ustalarını bulmanızda size yardımcı olamayabiliriz; ama parcafilosu.com.tr ailesi olarak aracınız için, gerekli olan orjinal ve yan sanayi kaporta, trim yedek parçalarını sistem üzerinden yüzde yüz uyumlu olacak şekilde gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz.

Araçla Uyumlu Parça Ara Temizle ✕

" Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Marka
 
Şaseden Uyumlu Parça Ara

Şase numarası ile aracınız için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Kaporta & Trim


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.