Araç Filtre Fiyatları

Servis parçalarından filtre fiyatları muadil ve orjinal Filtre yedek parça olarak farklılık göstermektedir. Filtre Fiyat listesi günlük döviz kuru ile güncellenmektedir. Bu sayfada listelenen Filtre yedek parçaları üretici & ithalatçı garantisi altındadır.

Otomobil Filtreleri

Filtreler, araçlarımızın ciğerleridirler; nasıl ciğerlerimiz vücudumuza giren havayı, damarlarımızda akan kanı temizliyorsa araç filtreleride aracın daha sağlıklı ,verimli çalışması, aynı zamanda şoför ve yolcuların sağlıklı ve temiz hava alması için önemlidir.

Araç filtreleri, görevlerine göre araç içersinde belirli yerlere monte edilirler. Tabiki bu yerleştirilme aracın, marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir.

 Araç içerisindeki filitreler görevlerine göre iki kategoriye ayrılmaktadır:

Diğer araç filtreleri ise; hava filtresi, yağ filtresi, şanzıman filtresi ve lpg gaz filitresi. Bu filtreler tamamıyle işleyen mekanik sisteminin filitreleri iken, polen (kabin ) filitresi,  araç kabin içerisindeki şoför ve yolcuların soluduğu havayı filtre ederler. Gerçekten de araç için ciğer görevi görürler. Genellikle araç marka ve modeline göre değişik gösteren filitreler periyodik bakım malzemeleri olup zorunluluk gösterilmedikçe araç üreticileri tarafından tavsiye edilen kilometre ve zamanında değiştirilmelidirler.

Genellikle aracın bulunduğu ortam, filtrelerin imalattan dolayı oluşan üretimsel hata, filtrelerin montajı sırasında oluşan hasarlar, araç için uygun olmayan filitrelerin kullanılması, yanlış motor yağı seçimi , yanlış yakıt veya kirli yakıt, kilometre ve zaman aşımı v.s gibi durumlarda arıza gösterirler. Filtre gurubunda oluşacak arızalar ve tıkanıklıklar bulundukları sistemin sağlıklı çalışmamalarına sebep olacaktır.

Belki filtrelerden dolayı aracınızda oluşan arızaların tespiti veya size uygun ustayı bulmanızda yardımcı olamayabiliriz ama emin olun ki, parcafilosu.com.tr ailesi olarak aracınıza lazım olan filtrelerini ve yedek parçalarını sistem üzerinden; aracınıza yüzde yüz uyumlu, orijinal ve yan sanayi olarak gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

Araçla Uyumlu Parça Ara Temizle ✕

" Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Marka
 
Şaseden Uyumlu Parça Ara

Şase numarası ile aracınız için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Filtreler


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.