Yağ Filtresi Fiyatları

Yağ filtresi motor yağlama sisteminde büyük rolü üstlenir. Motor yağının temiz olması aracın sağlığı açısından çok önemlidir. Motor yağı ne kadar temiz ise motor da o kadar fazla performans sergiler. Motor filtresi motor yağının içindeki toz ve benzer kirleri ayıklayarak temizler binevi süzgeç görevi görür. Motordaki tüm yağı temizlemek için kullanılır.

Motor yağının temizliği araç için çok önemlidir. Motor yağı kirlenirse bazı sorunları da beraberinde getirir. Değişimi araçların periyodik bakımlarında yapılmalıdır. Periyodik bakım araçlara göre farklılık göstersede ortalama 10.000 kilometre civarında araç periyodik bakıma girer. Değişim fiyatları otomobillerin marka ve modeline göre  değişiklik göstermektedir. Yağ filtresini değiştirirken motor yağını da değiştirmenin faydası vardır.   Bunun yanı sıra motor yağının orjinal olması da önemlidir.

Yağı temizleme yönetimine göre 2 tip filtre vardır. Bunlar bariyer tipi filtresi ve enerjik filtresidir. Yağ filtresini değiştirmediğimiz zaman bu durum motorlarda kalıcı hasarlara yol açabilir. 

 

Yağ Filtresi fiyatları Muadil ve Orjinal Yağ Filtresi yedek parça olarak farklılık göstermektedir. Otomobil Motor Yağ Filtresi Fiyat listesi günlük döviz kuru ile güncellenmektedir. Bu sayfada listelenen Yağ Filtresi yedek parçaları üretici & ithalatçı garantisi altındadır.

Araçla Uyumlu Parça Ara Temizle ✕

" Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Marka
 
Şaseden Uyumlu Parça Ara

Şase numarası ile aracınız için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Yağ Filtresi


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.