Dış Aydınlatma Fiyatları

Dış aydınlatma ön taraflarda bulunan farlar, park etmeye yarayan lambalar, dönüş yapmayı sağlayan sinyaller, arka plaka lambaları, geri vites yapıldığında yanan lamba, araç önünde ve arkasında bulunan sis lambaları, fren yapıldığında yanan stop lambalarından oluşur. Bu ürünlerin düzenli kontrolleri yapılmalı ve herhangi bir arıza durumunda kazalı ve ölümlü olayların yaşanmaması için oto elektrik işlerini geciktirmemek gerekir.

Araç aydınlatmada, dış aydınlatma ve stop lambaları sağlıklı sürüş için ayrı bir öneme sahiptir. Stop lambaları, araçların arka kısmında yer alan sağ ve sol olmak üzere iki tarafta bulunan, estetik görünümlü modellerde olan fren yapıldığında lambaların yanmasını sağlayan arkadaki araçlara uyarı veren oto aksesuarları dır. Stop lambaları sisli havalarda, karlı, yağışlı havalarda fren mesafesinin çok düştüğü durumlarda öndeki araçla mesafenin korunması ve olası kaza risklerinin önüne geçmesinde etkili olur.

Dış Aydınlatma fiyatları Muadil ve Orjinal Dış Aydınlatma yedek parça olarak farklılık göstermektedir. Dış Aydınlatma Fiyat listesi günlük döviz kuru ile güncellenmektedir. Bu sayfada listelenen Dış Aydınlatma yedek parçaları üretici & ithalatçı garantisi altındadır.

Araçla Uyumlu Parça Ara Temizle ✕

" Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Marka
 
Şaseden Uyumlu Parça Ara

Şase numarası ile aracınız için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Dış Aydınlatma


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.